Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kifogunk valaha békülni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogunk valaha békülni? Mégis mennyi ideig haragudhat valaki? Mit tegyek hogy újra jóban legyünk? Van értelme "küzdenem" legalább a barátságunkérf?

Figyelt kérdés
Még talán egy hónapja, bevallottam egy barátomnak hogy tetszik nekem. Én közben tudtam, hogy neki má tetszik de barátnőim azt javasolták ,hogy valljam be neki. Így is tettem. Közölte velem hogy aranyos meg szép vagyok és hogy neki más tetszik. Én meg kb 1 napra rá, megkérdeztem valakit hogy bejön-e az xy csajnak a pasi. Kiderült hogy nem , és én ezt elmondtam a fiúnak, mivel barátként segíteni akartam neki. Erre ő meg haragudott és már 1 hónapja nem beszélünk. Most ez bunkóság volt?

2017. jan. 8. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit bunkóság,mivel te előtte szerelmet vallottál neki, utána meg elmondta, hogy a csajnak nem jön be. Úgy gondolhatta, hogy féltékeny vagy és ezért mondod ezt.
2017. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh értem.. Ez mondjuk jogos. Nem voltam féltékeny, en csak azt akartam hogy reálisan lássa a dolgokat. Köszönöm a válaszod!:)
2017. jan. 9. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, de ő ezt másképp gondolhatja. :)
2017. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!