Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány. Tudom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány. Tudom, hogy nagyon tetszem neki, nagyon tetszik, hogyan vigyem tovább?

Figyelt kérdés

Eléggé tapasztalatlan vagyok a témában. Nagyon rég tetszett bárki is, azok meg nem nevezhetőek annak, hisz fiatal voltam (most is nagyon az vagyok, 14f).

Voltunk kávézni, jól éreztünk magunkat, de fogalmam sincsen, hogy hogyan kell a dolgokat „tovább vinni”, magasabb szintre emelni. Mert így picit egy helyben toporgásnak tűnik.



2017. jan. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
van egy mondás, mi szerint a hülyeség belőled fakad, szerintem ezzel mindent elmondtam.
2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelmű. Mondd el neki mit érzel, lehet kényelmetlenül fogod érezni magad benne, de ennek fog örülni ő is nagyon. Mondd neki hogy nagyon tetszik, és hogy neki mi a véleménye erről stb stb.
2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia.Szerintem mondd el neki hogy mit érzel,értékelni fogja.Valamint próbálj kedveskedni neki,add a tudtára hogy tetszik neked.
2017. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el megint randizni es kicsit jobban nyiss fele , es utana minden megy magától ...
2017. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól ismerd meg több randin keresztűl, majd szépen mond el neki, hogy számodra ő fontos, és több mint barát tetszik és szeretnéd ha a barátnőd lenne. Ilyen egyszerű. Mosolyogj légy bátor és tedd meg a lépést. Mindenképp személyesen tedd meg. Esetleg vigyél neki egy szál virágot aranyos gesztus :)
2017. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!