Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy figyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy figyeljen rám? Fiúk vélemény? 17L

Figyelt kérdés

Van egy sráca suliba, aki nagyon bejön de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Ha találkozunk mindig köszön és van amikor integet is. Mivel tudnám tudatni vele, hogy tetszik nekem? (Elvileg van barátnője)

Plusz fiúk! Ti hogyan viselkedtek egy lánnyal aki tetszik nektek? Milyen 'jeleket' küldtök felé???

17L



2017. jan. 10. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle hogy ha van barátnője?
2017. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A barátnős fiúkat hagyd. Hidd el jobban jársz.

17D

2017. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a barátnője helyében mit csinálnék, ha rájönnék, hogy valaki rá akarsz mászni a barátomra. :D
2017. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
kit érdekel itt vagyok hejette én
2017. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
XD sztem hagyd
2017. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elvileg van barátnője akkor hagyd, ne tegyél tönkre kapcsolatot. Ha már megőrülsz és annyira nagyon tetszik, akkor beszélj vele, és akkor csak kifog derülni, hogy van-e barátnője.
2017. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Melyik városban élsz?
2017. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lehet hogy már későn üzenek,de mindegy.

Szerintem menj oda, és kérdezed meg! De privátba,ennél sokkal profibban megfogalmaztam,ezért nézd meg a privát üzeneneteid,és kérlek jelezz vissza,hogy mit segitsek még,és kérlek válaszolj a kérdéseimre,amiket feltettem neked,privátba.

2018. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha Barni miatt jöttél te egy legenda vagy.
2022. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!