Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Lányok, szeretitek ha megölelnek? 17/f

Van egy lány akivel alakul köztünk valami. Sokat beszélgetünk,aranyos velem, közös óráinkon együtt ülünk,szemezünk, van, hogy hozzámér. Úgy érzem, hogy amikor néz, akkor vár tőlem valamit. Persze nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom mit akar. Lehetséges, hogy magasabb szintre akarja emelni a kapcsolatunkat és arra vár, hogy lépjek? Mert arra gondoltam, hogy megölelném párszor köszönés képpen, majd pénteken elhívnám valahova. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, csaj, bejön, tetszik, szerelem, ölelés, randi, beszélgetés

01-10 15:15  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Jó! Csináld! Hajrá! :)

Én szeretem ha ölelgetnek :3 De nem mindenki ilyen... Az egyik barátnőmet csak karácsonykor és a szülinapján lehet megölelni. :D
Ha úgy érzed tetszik a lánynak az ölelés, legközelebb kicsit hosszabb ideig tartson az ölelés (ezzel is jelzed, hogy fontos a számodra!)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 01-10 15:32 Privát üzenet
17L bocsi ez lemaradt

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 01-10 15:32 Privát üzenet
Hát nem tudni a pontos részleteket ebből a szemszögből, de szerintem megér egy próbát! Csak úgy nem ülsz mellett, ha nem a barátod. Szemezni sem szoktál a barátoddal, ha nem tetszik. És az, hogy átlépi a személyes 'pajzsod', azzal, hogy megérint sem ritka akkor ha tetszik neked valaki.

# 3/8Időpont 01-10 15:32 Privát üzenet
Légy magabiztos amior ezeket teszed, és sok sikert!

# 4/8Időpont 01-10 15:38 Privát üzenet
Szerintem is oleld meg. Sokat nem veszithetsz vele. Ha megse tetszel neki is biztos hogy visszaolel mert baratkent turi bir. Majd az olelesebol megerzed hogy mit gondol. Ha sokaig olel es tenyleg megolel nem csak igy kinosag egy gyors valami akkor van eselyed. 15/L

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 01-10 15:55 Privát üzenet
Minden lány szereti.

69F

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 01-11 04:29 Privát üzenet
Én nem szeretem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 01-25 11:58 Privát üzenet
Szerintem a lányok nagy része szereti ha egy fiú megöleli. Köszöntéskor öleld meg de ne engedd el hamar mert az nem jó , egy kicsit hosszasan de ne legyen túl hosszú sem mert az viszont kezd kínossá válni egy idő után és az pedig nem jó . Sok szerencsét a csajhoz .

# 8/8Időpont 02-10 21:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok ti melyik kedveskedéseket szeretitek a legjobban?
Lányok, ha ti már nem szeretitek a párotokat, viszont nem akartok neki fájdalmat okozni, akkor mit tesztek?
Lányok ti hogy szeretitek a csókot?
Lányok! Ti szeretitek, ha a barátaitok, ismerőseitek megölelnek titeket?
Lányok szeretitek ha hátúról megölelnek titeket, persze olyan aki szokott titeket ölelgetni?
Lányok! Ti hogy szeretitek jobban ha megölelnek? Csípőnél vagy hát közepénél vagy hol?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu