Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szeretitek ha megöleln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha megölelnek? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel alakul köztünk valami. Sokat beszélgetünk,aranyos velem, közös óráinkon együtt ülünk,szemezünk, van, hogy hozzámér. Úgy érzem, hogy amikor néz, akkor vár tőlem valamit. Persze nem vagyok gondolatolvasó, nem tudom mit akar. Lehetséges, hogy magasabb szintre akarja emelni a kapcsolatunkat és arra vár, hogy lépjek? Mert arra gondoltam, hogy megölelném párszor köszönés képpen, majd pénteken elhívnám valahova. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó! Csináld! Hajrá! :)


Én szeretem ha ölelgetnek :3 De nem mindenki ilyen... Az egyik barátnőmet csak karácsonykor és a szülinapján lehet megölelni. :D

Ha úgy érzed tetszik a lánynak az ölelés, legközelebb kicsit hosszabb ideig tartson az ölelés (ezzel is jelzed, hogy fontos a számodra!)

2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17L bocsi ez lemaradt
2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát nem tudni a pontos részleteket ebből a szemszögből, de szerintem megér egy próbát! Csak úgy nem ülsz mellett, ha nem a barátod. Szemezni sem szoktál a barátoddal, ha nem tetszik. És az, hogy átlépi a személyes 'pajzsod', azzal, hogy megérint sem ritka akkor ha tetszik neked valaki.
2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Légy magabiztos amior ezeket teszed, és sok sikert!
2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is oleld meg. Sokat nem veszithetsz vele. Ha megse tetszel neki is biztos hogy visszaolel mert baratkent turi bir. Majd az olelesebol megerzed hogy mit gondol. Ha sokaig olel es tenyleg megolel nem csak igy kinosag egy gyors valami akkor van eselyed. 15/L
2017. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden lány szereti.


69F

2017. jan. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2017. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a lányok nagy része szereti ha egy fiú megöleli. Köszöntéskor öleld meg de ne engedd el hamar mert az nem jó , egy kicsit hosszasan de ne legyen túl hosszú sem mert az viszont kezd kínossá válni egy idő után és az pedig nem jó . Sok szerencsét a csajhoz .
2017. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!