Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez friendzone vagy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez friendzone vagy többet akar? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel elég jó a kapcsolatom. Sokat beszélgetünk, kedves velem, közös óráinkon együtt ülünk, hozzámér. Azonban ezek mind lehetnek kétesélyesek, lehet, hogy csak barátként tart számon. Azonban észrevettem, hogy szoktunk szemezni. Szoktam látni ahogy a szeme sarkából engem néz. Ez jelentheti azt, hogy bejövök neki vagy a lányok ezt csak úgy csinálják? Azért kérdezek meg ilyen hülyeségnek tűnő dolgot is, mert én már nem tudok kiigazodni rajta.

2017. jan. 10. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy többet akar :)
2017. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de most akkor mire van nagyobb esély? Kezdek már belefáradni, hogy nem tudom mi van :(
2017. jan. 10. 16:24
 3/4 anonim válasza:
kérdezz rá
2017. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most hogy ezt így leírtad, rájöttem hogy mi is full ezt csináljuk a legjobb barátommal. Persze mi nem gondolkozunk kapcsolatban mert tudjuk hogy ez az osztálytárssal járás elég tré, meg amúgy is jól elvagyunk így barátként, de szinte tagadhatatlan hogy vonzódunk egymáshoz. Szóval valószínű a lány többet akar de nem mer nagyon kezdeményezni, viszont a legjobb ha megkérdezed tőle, de tisztázd, hogy nem akarod elrontani ezzel a kérdéssel a kapcsolatotokat ;D 17/L
2017. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!