Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Utál? Mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Utál? Mivan?

Figyelt kérdés

Tudom, 1001 ilyen kérdés van de ha ezt válaszoljatok meg mégis személyesebb és jobb.

14 éves vagyok és van egy évfolyamtársam aki rohadtul bejön. Folyamatosan rá gondolok mindig ez megy mar egy éve.

Az egyik fiu osztálytársam elmondta neki hogy tetszik nekem és azt mondta neki hogy ronda vagyok semmi esélye nincs nálam ...

DE! Mostanában láttam hogy nézett aztan észrevettem és máris máshova nézett, folyosón is amikor szembe jön vagy rám se néz vagy mosolyog de volt hogy köszönt mert a barátainak köszöntem és o is köszönönt (ilyenkor kiraz a hideg és faj a hasam)

Iskolalatogatason nagyon sokszor eljött mellettem és nekem jött. Észre se vette.

Egy fiúról beszéltem a barataimnak és o hallotta mert ott volt mögöttem aztan o is elkezdett egy lányról beszélni a baratjanak hogy halljam mert nagyon bamult közbe és pont akkor mondta amikor ott voltam a közelébe.

Meg volt hogy nem mentem suliba és az egyik barátnőmtol megkérdezte hogy hol vagyok.

de sosem beszéltünk még csak egy két szót , kérdezett valakitől vmit és válaszoltam rá de rám se mert nézni amikor válaszoltam és meg se köszönte a válaszom.

szerintetek mégis van esélyem nála? Vagy csak kiéli hogy bejön nekem és elhiszi hogy helyes vagy mi?

Nem merek neki irni mert sose beszéltünk és tartok tőle , felek hogy leszarna.

Kérlek segítsetek! Mi a véleményetek? Előre is koszi a valaszokat



2017. jan. 10. 18:32
 1/7 Párnahuzat ***** válasza:
9%
hagyd. az egvilagon semmit nem akar csak feltekennye tenni. ezt tapasztalatbol mondom 14f
2017. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi:((
2017. jan. 10. 18:39
 3/7 anonim válasza:
Valszeg csak kiéli hogy valakinek végre tetszik. Hagyd a francba, nem lenne az jó kapcsolat, majd jön valaki a tényleg értékel. Tudom, sablonos, de ez van. Még én is várok.
2017. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát...velem ugyanez volt... 2 lehetőség van


1. Olyan mint egy ovodás és játsza az agyát

2. Nem tetszel neki és nincs töke hogy megmondja szemtol szembe


Csak ennyit tudok mondani...

De szerintem tenyl

eg hagyd beken hadd jatsza itt a dragalatos jatekat es ne hagyd hogy belerangasson teged...

Sok siker csajszi!😘🔝😊😚🤗

2017. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nállam régen kb.ez volt egy ideig a fiú részéről.

De nem volt semmi köztünk.

Lehet hogy nállad is így van. De nem.biztos. Minden ember más. Csak a barátainak tagadja le hogy be jössz neki. Bármi előfordulhat.

2017. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló volt a sztorim. Csak en 15 éves voltam a fiú meg 16. Nagyon bejött már kb olyan 2 éve a fiú, amikor mentünk előkészítőre a gimnáziumba sokszor láttam a barátaival. Majd végül felvettek engem abba a gimibe ahova ő járt/jár. Eggyik szünetbe meghallotta hogy róla beszélek a barátnőmnek hogy hogy tetszik ilyenek. Aztán a másik szünetbe hallottam ahogy rólam beszélt hogy milyen gáz vagyok. A fiú egyébként a suli menői közé tartozott. Majd kb 1 hét múlva észerevettem hogy szünetekben nagyon néz engem,a barátainak mondja hogy milyen hülye hogy eddig tetszett egy lánynak és ő meg észre se vette és hogy szerelmes lett.Majd szinte minden nap engem nézett köszönt is.Pont akkor volt a születésnapom kb rá egy hétre. És reggel amikor mentem az iskolába (ugye születésnapom volt) egy csokor rózsával várt a bejáratnál én megöleltem és sírtam mindenki minket nézett. Olyan volt mint egy álom. Ezekután elkeztünk beszélgetni. És összejöttünk.És nemsokára hogy 2 éve együttvagyunk.Szerintem írj rá, vagy kedj el vele személyesen beszélni. Ha nem jösz be neki akkor úgyis megmondja, akkor viszont kitartást! De nyugi, nem lesz világvége jönni fog egy kedvesebb fiú.
2017. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki es utál is + szombat este van jelenleg.
2017. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!