Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csak smylival reagal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak smylival reagal?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel mar 1 eve szemezunk koszonunk egymasnak. Mostmar ugy vagyok vele jo lenne ha sikerulne vele valami mert 1 eve csak rola almodozom. Elkezdtem vele beszelgetni. Suliban is neha beszelunk igaz sosem 4 szem kozt. Eleg valoszonu h bejovok neki mivel nem egyszer fordult mar utanam es mindig mosolyog is. Irtam neki facebookon teljesen normalisan el is beszelgettunk. O is kerdezgetett enis minden teljesen okes volt. Egyszer csak amikor irtam valamit csak smylit irt vissza. Masnap suliban ugyanugy beszeltunk ugyanugy rairtam ugyanugy minden okes volt eldumalgattunk errol arrol aztan megint csak egyszer az irasomra smylit ir csak. Ez mar kb 5x megtortent es mindig azonnal veget is vetett a beszelgetesunknek. Logikusan ha nemakarok beszelni vele akkor jo hogy lerazzam, de akkor miert van a tobbi jel? Miert mosolyog nez utanam vagy csak miert tudunk rendesen elbeszelgetni a smylizasa elott?

2017. jan. 10. 19:02
 1/4 Chopen ***** válasza:
Akkor un meg téged, mikor smileyt küld.
2017. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smyli? XD ennél a kistesom verziója is jobb: szmájli 😂😂😂 Ba szod hány eves vagy, hogy nem tudsz irni??
2017. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ebbol a rekaciobol levettem hogy idosebb
2017. jan. 10. 19:29
 4/4 anonim válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabra gondolni. :) Lehet h nem tud mit írni arra amit írtál ezért válaszol smileyval. Én speciel nem vagyok valami nagy beszélgetős, konkrétan képes vagyok kukán ácsorogni mikor mindenki dumál körülöttem és igen, ha neten beszélek valakivel, akkor is előfordul, h nem tudom mit valaszoljak és akkor egyszerüen odabigyesztek egy smileyt.
2017. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!