Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Ezt most vehetem úgy hogy adja a jeleket? (többi lent)

Van egy lány volt osztálytársam és az utóbbi két héten elkezdett érdeklődni irántam.Múlthéten kint voltam cigiztem odajött beszélgetett,fogdozta a hajam hogy milyen jó amikor közösen volt óránk oda ült mellém haverom aki külsős mondta hogy elvileg nem úgy néz rám mint a többi fiúra.Ma például odajött egy srác akit így viccből beajánlott a csajnak haverom,a csaj meg mögém bújt meg belém karolt hogy ő velem van.Mentünk be jött mögöttem aztán megint belém karolt.Csak túl barátságos lenne vagy akar valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csaj, barát, fiú, lány

01-10 19:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Akar valamit.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-10 19:39 Privát üzenet
Várta mikor adsz végre neki egy szál cigit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-10 19:40 Privát üzenet
Szeretemacsokit nevű felhasználó válasza:

Egyertelmuen akar valamit. :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-10 19:44 Privát üzenet
Akaaarrr. Hajrá! De neked bejön a lány?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-10 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bejön a csaj csak ilyen téren nagyon pesszimista vagyok.Eddig is barátként kezeltem de akkor most veszem a lapot.Köszi mindenkinek a segítséget!

# 5/5Időpont 01-10 20:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan adjak "kissé konkrétabb, de mégsem nyomulós jeleket" egy fiúnak?
Az egyik lány osztálytársam nagyon bejön nekem. Milyen jelekből vehetem észre, hogy én is ugyanúgy bejövök neki?
Az lenne a sorsom, hogy apáca legyek? Ezeket a jeleket vehetem úgy, hogy az Úr szólít magához?
Már adott volna jeleket vagy beszélgetett volna velem ha érezne valamit? Miből vehetem észre ha szimpatizál velem?
Ti milyen női "jeleket" ismertek? Ha bejövök egy lánynak azt honnan vehetem észre?
1. Keresztények, nektek szokott Isten jeleket küldeni az életetekben? Megosztanátok velem? 2. Ezt jelnek vehetem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu