Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srác olyan idős mint én. Soha nem találkoztunk...de két hét múlva fogunk. 180km-re vagyunk egymástól. De úgy érzem,hogy szeretem. Minden nap beszélünk telón meg webcamerázunk...és komolyan sose érezten ilyen kötődést egy sráchoz. Annyira hasonlítunk személyiségileg! Poén poén után jön. Mindenről tudunk beszélgetni. Mindenen tudunk nevetni. Úgy érzem, hogy mindig hiányzik. Mindig beszélni akarok vele. Komolyan olyan mint a legjobb barátom..mindent meg tudok vele beszélni...csak őt kicsit másképp szeretem. De kiderült, hogy ezzel ő is ígyvan. Azt mondta már nekem, hogy imád engem, meg szeret, és számára én vagyok a legszebb a legviccesebb a legkedvesebb csaj. Szóval szerintem kölcsönös a dolog. Alig várom, hogy találkozzunk! Na elég az ömlengésből. Szerintetek ha ő is szeretné belevághatnánk egy távkapcsolatba? Érdemes lenne? Tapasztalatok a távkapcsolatokkal szemben? Minden véleményre nyitott vagyok?


14/L



2017. jan. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatnak sosincs jó vége, mint ahogy az előbbi topicba is írtam. De sok sikert! :)

13F

2017. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha számít neked valamenbyit egy vadidegen véleménye akkor ne kezdjetek bele.Komolyan.

2 hónapot voltam távkapcsolatban.Nagyon csúnya vége lett sajnos. :(

2017. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Én is voltam majdnem egy évig. 2 hetente hétvég találkoztunk. De csak vasárnaponként amikor ráért néhány órácskát. Már a végére jobbnak láttam,ha hagyjuk. Akkor én is ennyi voltam mint most te. Egy darabig örülsz meg ilyenek. De elég sok a hullámvölgy. Majd azt mondod a ti kapcsolatotok más lesz. Meg a távolság nem akadály.

De mindenki ezt mondja. Szerintem nem érdemes. De nyilván ez a te(ti) döntésetek.

2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!