Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Megölelhetem? Tetszem neki? 17/f

Egy lánnyal sokat beszélgetünk és jól kijövünk egymással. Észrevettem, hogy szokott engem nézni, és mivel nekem tetszik, sokat szoktunk szemezni. Ez egy egyértelmű jel, hogy akar tőlem valamit? Legközelebb köszönésképpen megölelhetem? Mert eddig nem nagyon mertem komolyabban lépni, de ha ez biztató jel, akkor mindenképpen fogok. Előre is köszönöm a válaszokat :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, csaj, bejön, tetszik, szerelem, ölelés, beszélgetés, flört

01-10 22:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Persze :)

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-10 22:05 Privát üzenet
Szia! Már egyszer kérdezted, azóta nem változott meg a véleményem. Öleld meg, ha látod rajta, hogy tetszik neki, következő alkalommal hosszabban öleled magadhoz. :) Hajrá!
17L

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-10 22:08 Privát üzenet
Csak én olvastam "megölhetem"-nek? :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-10 22:42 Privát üzenet
Nyugi 3-as én is. Este van

A kérdésre válaszolva egyáltalán nem gond DE csak ha olyan a lány is hogy erre nyitott mert ismerek olyanokat akik nem rajonganak kimondottan az ölelésért.

De te tudod milyen szóval hajrá.😉

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-10 22:53 Privát üzenet
Megölelheted, megölheted.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 01-11 04:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszem neki? Utál? Mivan?
Van egy lány. Tudom, hogy nagyon tetszem neki, nagyon tetszik, hogyan vigyem tovább?
Szerintetek tetszem neki?
Mik a jelei hogy tetszem egy srácnak?
Szerintetek tetszem neki?
Randizni fogok egy sráccal, akivel régen egy suliba jártunk és még mindig tetszem neki. De nagyon félénk. Szerintetek megölelhetem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu