Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megölelhetem? Tetszem neki? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölelhetem? Tetszem neki? 17/f

Figyelt kérdés
Egy lánnyal sokat beszélgetünk és jól kijövünk egymással. Észrevettem, hogy szokott engem nézni, és mivel nekem tetszik, sokat szoktunk szemezni. Ez egy egyértelmű jel, hogy akar tőlem valamit? Legközelebb köszönésképpen megölelhetem? Mert eddig nem nagyon mertem komolyabban lépni, de ha ez biztató jel, akkor mindenképpen fogok. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 10. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2017. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Már egyszer kérdezted, azóta nem változott meg a véleményem. Öleld meg, ha látod rajta, hogy tetszik neki, következő alkalommal hosszabban öleled magadhoz. :) Hajrá!

17L

2017. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak én olvastam "megölhetem"-nek? :D
2017. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi 3-as én is. Este van


A kérdésre válaszolva egyáltalán nem gond DE csak ha olyan a lány is hogy erre nyitott mert ismerek olyanokat akik nem rajonganak kimondottan az ölelésért.


De te tudod milyen szóval hajrá.😉

2017. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megölelheted, megölheted.
2017. jan. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!