Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá, hogy bevallja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy bevallja?

Figyelt kérdés
Év eleje óta ismerem a srácot. Osztálytársam. Tudom (rájöttem),hogy szerelmes belém, de mondjuk nem tudom, hogy mit érzek iránta. Néha szeretem, néha nem. De már kezd idegesíteni, hogy utalgat, megvár stb, de nem lép többet. Ha szeret, akkor vallja be, de ne kerülgessen és bámuljon, meg vigyorogjon rám! Valami tipp, hogy hogyan vegyem rá, hogy lépjen egy nagyobbat?

2017. jan. 13. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy oroszmódszer: ADdig ütöd, amíg be nem vallja, amit "tett", de jelen esetben most addig üsd, amíg be nem vallja...
2017. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Orosz módszer hm? KGB-s inkább de nem megyek bele a vitába miért is óriasi a különbség.


Kerdező, nem tudom hogyan vedd rá.

Az nem megoldás hogy te elmondod?

2017. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 hát nem hinném, hogy lenne olyan szituáció. Ahhoz túl jógyerek.

#2 azt tudom, hogy érzek valamit, de nem tudom, hogy az elég-e egy kapcsolathoz. Ezért nem akarom én. Lehet hogy csak barátok. De ahhoz tisztázni kéne.

2017. jan. 13. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

odalepsz hozza, bajosan ramosolyogsz, aztan kokemenyen tokon terdeled, majd amikor elorehajol leszoritod a fejet es meg egy terdeles az orrba. Mikor a foldre kerul kokemenyen megdolgozod, aztan raterdelsz a mellkasara, egy nagy konyhakest szoritasz a torkahoz es 10 centirol az arcaba uvoltod: Valld be te szemet! Valld be vagy meghalsz!


Ekkor be fog vallani mindent, amit csak szeretnel.

2017. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Úgy tűnik, a végén tényleg csak ez a megoldás marad 😂. Csak nincs szívem hozzá, mert ahhoz túl békés, romantikus alkat
2017. jan. 13. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valamerre kettesben és így valószínűleg nagyobb bátorsága lesz.
2017. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 már voltunk. Sokszor. Tömegközlekedés +én is korán beérek a suliba, ő is, és van hogy még nincs ott senki.
2017. jan. 13. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem sok. 13. De amúgy rájöttem, hogy nem akarom ezt az egészet. Megmondom neki valahogy, hogy bírom, meg minden, de nem fog működni, csak barátok legyünk. De legyünk azok.
2017. jan. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!