Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy most hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy most hogy a volt barátomnak új barátnője lett, egyre többet gondolok rá (még úgy is hogy van új kapcsolatom)?

Figyelt kérdés

Pár hónapot voltunk együtt még tavaly, nem volt túl komoly kapcsolat, inkább egy szenvedés volt az egész. Nem illettünk össze, ő nem foglalkozott annyit velem mint én vele. Ő szakított velem, azzal az indokkal hogy nem szeret már. A kapcsolat alatt rengeteget sírtam, de mikor vége lett megkönnyebbültem. Nem gondoltam rá többet, és egy fiú rögtön utána elkezdett érdeklődni irántam. Szépen lassan összejöttünk, vele minden tökéletesen passzol, ugyanazt akarjuk. Boldog vagyok mellette, és egész nyáron nem jutott eszembe az exem. Azonban nemrég lett egy új baràtnője, akivel állandóan együtt vannak, és látszólag teljesen máshogy viselkedik vele, mint annak idején velem. Eleinte nem érdekelt, megvoltam a kapcsolatomban, de úgy érzem, hogy hétről hétre egyre többet foglalkozom ezzel, egyre jobban zavarnak. Szakítás utan sok rossz dolgot mondott rólam, amit sosem tisztáztunk le h miért tette (azóta nem is beszéltünk), és lehet ezért érzem úgy, hogy nem érdemli meg h ezek után boldog legyen. Tudom, nem szép tőlem, de nagyon sokat sírtam miatta, és még nem tudtam neki megbocsátani.

Ha a barátommal vagyok minden nagyszeru, vele akarok lenni, szeretem őt, és ő is engem. Tudom, hogy nem akarom visszakapni az előzőt, tudom, hogy nem lennék vele boldog, de mégis, amikor nap mint nap látom őket, hogy mennyit vannak együtt, és hallom hogy ide mennek, oda mennek, ekkor alszik ott nála a lány (amit velem sosem akart..) akkor azért rendszeresen összeszorul a torkom. Bűntudatom is van amiatt h ezt érzem, legalabb duplaannyi idő eltelt azota h szakitottunk mint amennyi ideig egyutt voltunk, nem szabadna ezt érezzem, plane igy h baratom van. Nem is volt ez jo sokaig, csak egy 2-3 hónapja kezdődött, először kicsiben, majd mostmár erzem, h kezdek tul sokat foglalkozni ezzel. Keresem mindig a helyzeteket amikor látom, hogy pl veszekednek, vagy nem jó a kapcsolatunk, szeretem azt gondolni hogy azzal a lánnyal se viselkedik jobban, mint velem, szeretek arra gondolni hohy egyszer majd szakítanak és nem kell ezt néznem. Tudom, nagyon rossz hogy ilyeneket gondolok, nem is tudom megbeszélni senkivel..:/ szerintetek mit csináljak, hogy ne zavarjanak? Hogyan szabaduljak meg ettől az érzéstől?



2017. jan. 13. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert tudod, hogyha veled is így viselkedett volna anno, mint a jelenlegi lánnyal, akkor működhetett volna, jobban szeretted volna. De így mostmár tudod, hogy ti nem illettetek össze, te mással leszel boldog, ezt kell elfogadnod. :)
2017. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!