Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak a fiúval hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak a fiúval hogyha engem szeretett, de már szerintem nem szeret de viszint én szeretem?

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy volt ,hogy 4.osztályban észrevettem hogy tetszem neki és ezért barátkozni próbáltam vele ,de belészerettem (én ekkor 10 voltam ő meg 9) és ő mégjobban belém. Az elmúlt két év nagyon viharos volt egyedűl a 4.osztály volt az amikor még az alsós tanárokkal volt az osztály és minden happy volt. Csak hogy van egy barátnőm aki nyáron tartja a szülinapjat és erre ő nem jött el mert edző tábora, de én igen. Tudni kell a fiúról hogy akkor NAGYON nyomult mindig az anyját idegesítette hogy anyaaa át akarom hivni Xy-ont hivd fel az anyukáját. Szoval elmentem erre a bulira és a többi fiú és lány megkert rá hogy mutassam meg "mit irogattunk" és igazábol én őt mindig szerettem de valahogy írni jobban szerettem vele mert a többiekkel ez a tipikus bunkó.A tágyra visszatérve megmutattam nekik és szakítottam vele ,mert igazábol valamiért így akartam mert a fiúk is piszkálták és unalmas volt (ez volt eletem egyik legnagyobb hibája).Persze ez nem tartott túl sokáig. 5.osztályban megint valamikor jártunk valamikor nem (legalabbis így lehetett értelmezni).Én mindig úgy irtam vele hogy másnapra összejöttünk ha összevesztünk. Azért vesztünk pl össze hogy megmutattam a legjobb barátnőmnek mit írtunk ez mindig is nagyon zavarta.Az egyik legrosszabb döntő pillanat megint csak ugyan annak a barátnőmnek a buliján volt csak egy évvel később. Ekkor az történt higy megint nem voltunk együtt és azt gondoltam hogy mindjart elvesztem és jaj jöjjünk össze. Itt az történt hogy áthoztam a régi telefonom amin üzengettünk es olyan scree-shoot-okat mutattam neki amin azt irta pl.szia szerelmem. De nem érdekelte és a baratnoim egézs végig ezzel szekálták hogy mitcsinlát....(mindig is féltem a szüleitől mert egy elég hangos család) Mikor megjött erté az anyukája azthittem befodok kirohantam a kertbe és 20 percig ott voltam és igy lett vége a bulinak. 6.osztály elején ezt megbeszéltük és azt mindta csak azért csinálta mert ez egy áldozat volt hogy senki ne gondolja azt hogy ő még mindig szeret. Ebben az osztályban is szerelmesek voltunk ugy higx tudjuk ,de ez Decemberig tartott hireteken mindenhonnan eltűlt mert edző táborba ment és rengeteget hiányzott a sulibol is. És nagyon sokat néztem ennek a Jacob Sartoriusnak a musical.ly-eit hogy hátha féltékeny lesz. De ezzel él csak kiszerettettem magamból és most ottartok hogy az edző társába szerelmes valószínűleg (a szomszéd osztály) mert egymasra néznek és irogatnak és beszélgetnek és egy pletyka is kering hogy járnak. De e-közben mindig a szememet keresi hogx mikor néz rám. Mikor megírta hogx ő nem szerelmes belém ,megkérdeztem miért jutott erre az elhatározsára és nem muszáj válaszolnia. Pár napig nem írt ezért letiltottam hogy akkor ne is válaszoljon! Nem tudom mitcsináljak hogy megint engem szeressen.13/L

2017. jan. 13. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
A "járás" amnyit jelentett hogy puszikat irtunk egymásnak.nem volt túl komoly.
2017. jan. 13. 22:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra értem hogy unalmas volt hogy csak piszijat küldött és kérdőjeleket hogy hol vagyok.
2017. jan. 13. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez így kellett estére.
2017. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezt el sem olvasom. :D
2017. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 évesen minek pasi? -_-
2017. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem total ugyanez a helyzet csak egy lannyal
2017. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj... Vannak kapcsolatok,amik működnek . Nekem nyolc hónapja van barátom ,akit nagyon-nagyon szeretek. Viszont a ,,puszikat küldünk egymásnak " olyan távol van a kapcsolattól ,hogy 😂😂

Szóval először is tanulj meg érthetően fogalmazni,és ne próbálj meg valahogy... Érettebben gondolkodni

Semmit sem bantasbol írtam

12/L

2017. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
22%
Utolsó, hát neked is csak gratulálni tudok 12eves létedre! Minek ilyen kislányoknak fiú? Xdddd vicc az egész! Kislányok de már _asz kell nekik! Ezekből lesznek a legnagyobb_urvak!😂😂😂 gratulálok a szülőknek! Xd
2017. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!