Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval. 13/L vagyok. Van egy osztálytársam; 1-4-ben ő volt az osztály ,,macsója", minden lány ,,szerelmes" volt bele, stb. Most is ő néz ki legjobban az egész osztályból, de ez nem olyan nagy dolog, mert a többi fiú ronda, mint a penészes sajt (nem jutott eszembe jobb hasonlat). Viszont neki szörnyen nagy az egója. Az a tipikus szépfiú, aki tudja magáról, hogy milyen jól néz ki. 1-4 óta egyáltalán nem érdekelt, most viszont valahogy fura érzésem van vele kapcsolatban. Vagy nem tudom... Ő azt hiszi, hogy szeretem. (Nem lényeges, hogy honnan tudom.) Mögöttem ül, úgyhogy sokszor kérünk kölcsön egymástól dolgokat (zsepi, írószerek stb.), és ilyenkor van, hogy összeér a kezünk, ami tök jó érzés, de fura. Amúgy velem általában kedves. Többször álmodtam is már vele. Volt olyan is, hogy álmomban jártunk. Nem tudom, hogy mi ez. Csak szimpla érdeklődés, vagy esetleg tudat alatti szerelem (ha van egyáltalán ilyen)?

2017. jan. 14. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem csak tetszik neked, de nem vagy bele szerelmes.


Ugy ertem, hogy csak a külseje jon be, nem pedig az egész jelleme. Hamar elmúlik.

2017. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosíthatlak, kérdező, ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2017. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt egy kis idő, és a fiú padtársam lett (meg azóta 14 lettem, de az nem lényges). Van, hogy megölel, vagy rám hajtja a fejét, de tudom, hogy ezt egyáltalán nem azért csinálja, mert talán tetszenék neki. Mindenkivel ezt csinálja, vagy inkább vele csinálják ezt (konkrétan van, aki fogdossa a hasát meg puszilgatja, úgy, hogy az illető csajnak barátja van), de engem eddig elkerült eza ,,hullám", viszont most, hogy ,,közelebb kerültünk egymáshoz", és ott vagyok mellette, velem is ilyen ,,jaj, de szeretlek, ezért egyfolytában ölelgetlek" kapcsolata lett. Régebben mindig mindenkit fogdosott (engem mondjuk ritkábban, de betudom annak, hogy azért, mert én nem hagyom magam), de mostanában ,,összemelegedett" egy másik osztályból a csajokkal, bár egyik se barátnője. Azt, hogy ő szeret, esélytelennek tartom. De legalább a saját érzéseimmel szeretnék tisztában lenni. Bármelyik másik fiú osztálytársammal lazán tudok viselkedni, de vele valahogy feszültebb vagyok. Reménykedtem abban, hogy csak egy kicsit tetszik, de az, hogy egy egész nyár után is ugyanúgy érzek, meg néha csak azért várom a másnapot, hogy ott ülhessek mellette, és hogy van olyan pillanat, amikor úgy megérinteném, hogy szinte fáj, egy kicsit mást mond. Nem akarom szeretni, még ha nem is lennének ott neki a csajok, akkor se várnék túl sokat, mert kilencediktől megy más városba (más országba is) koleszba. De mégis egyre inkább azt érzem, hogy szeretem. Egyszer azt akarta, hogy fogjam meg a mellét, mert hogy ,,milyen izmos melle van", én pedig persze nem akartam (vagyis akarni akartam, szinte fájt, hogy nem simíthatom végig a mellkasát, de mondtam, hogy nem fogom a mellét fogdosni), de megfogta a kezem, és rátette a mellkasára, és tényleg full izmos. Néha ott feszítget mellettem, nézegeti az izmait, én meg úgy megsimogatnám, de nem leszek olyan r*b@nc, mint más osztálytársaim.

Most ebből így megint az jön le, hogy csak a külsejébe vagyok belehabarodva. Pedig belsőleg is nagyon imádom. Tetszik, hogy magabiztos, tényleg tudja, hogy mit akar, és van egy olyan személyisége, amivel mindenkire hatni tud. A tanár néha hiába ordít, hogy legyünk csendbe, de ha ő megszólal, hogy ,,csendet", akkor az osztály nagyrésze lecsendesül. Szóval nem csak külsőleg jön be. Mit csinálhatnék? Összejönni biztos nem fogunk, de hogy tudnám elérni vagy azt, hogy közelebb kerüljek hozzá (mint a simogatós-puszilgatós r*bi), vagy azt, hogy ne szeressem??

2017. dec. 1. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!