Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt nem értem, hogy lehet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingafekete45 kérdése:

Ezt nem értem, hogy lehet, hogy a barátommal (pasimmal) ennyire külömbözünk?!

Figyelt kérdés
Ő szeret énekelni, én szeretek rajzolni. Ő szeret motorozni, én sétálgatni. Ő szeret bulizni, én olvasni. Imádja, hogy minden lánynak tetszik, én utálom, ha egy fiu azt mondja, hogy szép vagyok! Nem értem, hogy szerethetjük mégis egymást!!!! Folyamatosan megkapjuk, hogy mégcsak össze sem illünk!

2017. jan. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek vonzzák egymást:3.Mások véleményével meg nem kell törődni.^^
2017. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, hasonló helyzet itt!:D habár mi nem épp ezekben különbözünk, vagyis... Ezek közül is néhányban, de nem nagy akadályok.

Amennyiben ezek nem okoznak problémát nektek, sz@rjátok le a különbségeket.:D

Vagy szedjétek össze, hogy mikben hasonlítotok! Filmek, helyesírás, kedvenc szín, akármi...

Amúgy is, nem a másik ízlésébe szeret bele az ember.:DD

2017. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazabol az ellentetek vonzzak egymast. Meg kiegeszititek egymast.
2017. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő 23/f, én 17/l, ő 181 centi, én 152, ő szakács, imád főzni, én nem tudok, én imádok rajzolni, ő nem tud, én a logót, designt készítem, ő kódol, ő kutyamániás, én macska, ő szereti, ha ki van engedve a hajam, én utálom, ő családközpontú, nekem nem lehet gyerekem, és 200 km van köztünk.

Mégis 2 éve imádjuk egymást. :)

2017. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!