Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már egy jó ideje tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy jó ideje tetszik egy srác, mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje tetszik egy srác (ez az utolsó év hogy osztálytársak vagyunk), de nem merem neki elmondani, mert nem szeretném hogy elromoljon a barátságunk. Mit tegyek? Azt viszont nem tudom, hogy én tetszem-e neki, mert egyszer úgy néz rám mintha igen, másszor meg úgy, mintha nem. (Több közös dolog is van bennünk) Volt már amikor jobban el tudtam vele beszélhetni (kiránduláson), de a suliba pedig mindig játsza a "nagymenőt" - ezt csak én nem értem? 14/L U.i.: Tudom fiatal vagyok még ehhez de eléggé foglalkoztat.
2017. jan. 16. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Írj rám privátban és ott ird le kicsit hosszabban megpróbálok segíteni! ^.^
2017. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!