Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki el tudja nekem mondani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudja nekem mondani, hogyha vegre radir a srac aki bejon, de a beszelgetesetek ott megszakad, hogy o emojikat irt vissza. Arra megis mit lehet valszolni?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem akarom, hogy azt higyje, oda cagyok erte vagy valami. De erre nemigen lehet mit reagalni. Egy mizu vagy ilyesmi elrontana?
2017. jan. 18. 17:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Ilyen már velem is volt.. aztán megkérdeztem mizu a sulival, és kb. még egy 15 percet beszéltünk.

Nem feltétlenül kell sulirol, mondjuk ha van valami közös érdeklődési körötök, akkor arról :)

2017. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :)
2017. jan. 18. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán csak feldobsz egy másik témát.
2017. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem leszek hasznos, de én ilyenkor mindig eggyel több emojit írok vissza, mint amennyit ő írt és addig folytatom, míg abba nem hagyja. Szeretem az őrületbe kergetni az embereket...
2017. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!