Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor beszéljem meg vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszéljem meg vele? Miért haragszik rám? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel azt hiszem alakul köztünk valami. Sokat beszélünk, hozzámér, szemezünk. Ma egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, hogy nézett. Olyan volt mint aki arra vár, hogy odamenjek hozzá. Láttam rajta, hogy rossz kedve van, elég szomorú volt egész nap. Összeszedtem magam, odamentem, majd megkérdeztem, hogy ülhetek-e mellé. Erre azt mondta, hogy tök mindegy úgyis zenét akar hallgatni. Most ez mi? Szórakozik velem vagy miért csinálja ezt? Aztán másnap már egy kicsit jobb kedve volt, másokkal simán beszélgetett, nevetett, viszont hozzám se szólt. Természetesen csak nézett. Nem értem mi van, nem történt semmi amivel megbánthattam volna, de úgy érzem valami mégsem ok. Nagyon szeretném vele megbeszélni, hogy mi a helyzet kettőnkkel, azonban belázasodtam. Biztos nem találkozom vele már a héten. Várjak jövőhétig és beszéljek vele személyesen vagy írjak rá, ami nem olyan bensőséges, én is tudom, de az időt sem akarom húzni. Mit tegyek?

2017. jan. 18. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd az időt.Itt még szó sincs komoly kapcsolatról, minek kéne írni neki, az annyira nem jó, én utálom ha neten beszélünk meg akármit is.Várj...Addig neki is van ideje átgondolni, tisztázni magában a dolgokat.
2017. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szórakozott veled. Egyszerűen nem vagytok olyan kapcsolatban még, hogy megossza veled a gondjait. Többnyire én sem szeretem, ha rossz kedvem van, és próbálnak vígasztalni. Úgy vagyok vele: mindenki menjen a p1csába, ha nem akarja hogy leharapjam a fejét.

Most ezt nem azért mondom hogy beskatulyázzam. Nem kell semmi ilyesmit magadra venned ha az embernek rossz napja van, hajlamos akaratlanul is rondán szólni a másikhoz. Kérdezd meg tőle lazán: Tegnap mi volt a baj? Olyan szomorkásan néztél magad elé...

Nem kell több. Ha azt mondja semmi baja nem volt, vagy igazat mond, vagy nem akar róla beszélni. ilyenkor jobb ha ráhagyod. Mindenesetre tudni fogja, hogy neked fontos hogy ő milyen passzban van. (pszihológusnak készülök ;) )

2017. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia vélemény egy fiatal lány szemszögéből: Szerintem várj mindenképp amíg meggyógyulsz (Jobbulást!:) ) aztán ha még addigra is ilyen akkor jobb ha megbeszéled vele... Már ha meg akarod. Amikor olyan szitu van, h ketten vagytok hívd félre és kérdezd meg tőle őszintén h mondja már meg h mi a baja egy ideje. Vagy h mit rontottál. Valószínű azt mondja hogy semmi hagyjuk. Na akkor ne hagyd! Próbáld ki szedni belőle. Amúgy lehet, hogy csak valamit félreértett... Ha meg nem az is lehet, hogy más van a háttérben. Viszont ha valóban bejössz neki és nem csak játszik veled, vagy meggondolta magát, úgyis megbékül. :) 15/L
2017. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kiscsaj azért mondta ezt, mert nem akarja elárulni, ha tényleg szeret :) Sulimban is volt rá példa, hogy az egyik ismerősöm kedves volt vele meg minden mert tetszett neki, és a lánynak is ő. A csajszi meg tök k*csög volt vele, ha pl. elhívta valahova, mindig azt mondta, ,,ha ragaszkodsz hozzá,, vagy ,,nem szívesen, de oké,, szerintem ez a lány is ezért csinálja :) Egyébként jobbulást :)
2017. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!