Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek azért nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért nem tudom elfelejteni mert beszélgetek a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve lesz hogy szakított velem a lány és még most sem tudom elfelejteni.. Mindennap beszélgetek a legjobb barátnőjével és talán ezért nem tudom elfelejteni? Jobb lenne ha letiltanám a barátnőjét?

2017. jan. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz a barátnőjével? Miről?
2017. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mert barátok vagyunk és ő vele tartom a kapcsolatot de már úgy érzem hogy akadályoz abban hogy elfelejtsem..
2017. jan. 20. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egészségtelen egy kapcsolat (akár baráti, akár párkapcsolat), nem lehet javítani rajta, akkor meg kell szüntetni.
2017. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem totálisan emberi magatartás, hogy beszélgetsz egy ismerősöddel. Igyekezz ne összekötni a két csajt, amaz a múlt ez a jelen, van egy barátod vagy olyasmi. Barát, család mindig többet ér mint egy kapcsolat.
2017. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!