Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, utasítottatok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, utasítottatok már vissza ezért egy lányt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek úgy néz ki, hogy tetszem. Mindig perverzkedik velem meg mondja, hogy gyönyörű vagyok. Bevallottam neki, hogy tetszik ő is nekem. Először úgy vettem ki a reakciójából, hogy örül neki de aztàn vissza utasított és olyan megjegyzéseket tett amiből úgy tűnt mint ha kevésnek érezné magàt hozzám. Ez rosszul esett mert igaz, hogy nem valami pénzes de minden más nagyon a helyén van és tetszik is nagyon nekem.

Azóta is tett olyan megjegyzéseket, hogy tetszek neki.

Ti vissza utasítanàtok egy lànyt azért mert nem bíztok benne, hogy tényleg ti kelletek neki?

Hogy jöjjek vele össze? Vagy mi legyen?

Lehet nem is tetszek neki csak ilyen kedveskedős, perverzkedős fajta?



2017. jan. 24. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok hülye. :)

Eszembe nem jutna kételkedni, ha valaki egyértelműen a tudtomra adja, hogy tetszem neki.

2017. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A srác valószínűleg bizonytalan kettőtöket illetően.Ez lehet az anyagi dolgoknak vagy esetleg jövő terén is.Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá,meg kell mutatnod neki,hogy te csak őt akarod.Ülj le vele őszintén beszélni,és persze ne tégy azert mély szerelmi vallomást,de biztosítsd az érzelmeidről.Ha látja,hogy komolyan és a legőszintébben viszonyulsz hozzá,onnan márcsak a hülye táncolhat vissza!:)
2017. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem pénzes akkor lúzer.
2017. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tehet róla milyen családból származik. Már most tesz érte, hogy a későbbiekben ő ne így éljen...
2017. jan. 24. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mitől perverz, hogy azt mondja gyönyörű vagy? ronda vagy igazából, vagy mi?
2017. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második válaszolóval egyet értek! Én is csak ezt tudnám tanácsolni
2017. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a gyönyorűre értettem azt, hogy perverzkedik.

Pl írja hogy áll a f..za és kérdezi, mit szólok hozzá. Fogdos, tudok rúdtáncolni és azt akarja táncoljak neki, perverz megjegyzéseket tesz rám.

2017. jan. 24. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, elképzelhető, hogy aki kevesebbnek érzi magát a másiknál, az csak nehezen tudja elképzelni, hogy ő tényleg tetszik.

De a visszautasított egy szó, mert a vissza igekötő, és ha az ige és az igekötő között nincs másik szó, akkor egybeírjuk. Pl. felmegy, de fel akar menni, vissza fog utasítani, de visszautasít, és még van jó pár hiba a leveledben, de nem olyan vészesek.

2017. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!