Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, minden zenehallgatás alkalmával csak ő jut eszembe. Annyira ő jár a fejemben, hogy az már fáj. Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy nem szerelmes típus... és ez mégjobban gátol abban hogy elmondjam neki.

2017. jan. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom kicsit fura lesz de... Állj elé és mond el neki
2017. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira átérzem a helyzeted, mintha én írtam volna a kérdést. :D Szerintem próbáld meg finoman, jelekkel a tudtára adni, hogy kedveled.
2017. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Armentrout válasza:
Én régi módi vagyok és így azt mondom: nehogy már a nyúl vigye a puskát! Dolgoztam meg és érd el, hogy ő valljon szerelmet. Azt írtad, hogy nem az a szerelmes típus, így bár nem ismerem, szeretné váltogatni a barátnőit és addig van velük el amíg ez kihívás. Lehet hogy túl sokat kovetkeztettem , akkor bocsi. Mindenesetre én semmiképp sem mondanám el neki. Megpróbálnék több időt tölteni vele és felhívni a figyelmét magamra
2017. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is tetszik egy srác,de én nem állnék soha elé bevallani,mert szerintem egy fiúnak kell a lány elé állni és nem fordítva,de ha nagyon beszélni szeretnél vele erről,hívd félre egy helyre és próbálj meg utalni a dologra és ha leesik neki akkor már megy magától a dolog :)
2017. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!