Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy -van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy -van egy fiú, imádok vele lenni, mással el sem tudnám képzelni a csókolózást, tényleg szeretem, de ha elmegyek tőlük, vagy ő tőlünk, semleges lesz az egész?

Figyelt kérdés
Akkor már a fejemben sem fogalmazódik meg, hogy mennyire imádom, semmi, csak jó vele lenni, de nem tudnám magamban sem kimondani,hogy szeretem. Miért, vagy mi ez? Nem vagyok szerelmes csak vonzódok hozzá?

2017. jan. 28. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függhet hogy mióta ismered. Milyen mélyen él az emlékeidben hogyan tudod őt felidézni. De ha már fél/egy évnél hoszabb ideje ismered akkor előfordulhat hogy ez csak vonzalom. Próbáld meg megfogalmazni hogy a külső tulajdonságain kívül és azon kívül ahogy hozzád viszonyul veled viselkedik ezeken kívül mi az amit szeretsz benne. A belső tulajdonságait amik neked tetszenek benne pl.a jó humora,a karizmája stb.stb.
2017. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te vagy az eddigi legjobb válaszoló, akivel valaha összefutottam
2017. jan. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!