Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá "véletlenül"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá "véletlenül" egy lányra aki tetszik? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Egy gimibe járunk,nagyon tetszik,és szerintem össze is jöhetne,csak nem szeretném elkapkodni.


Az ilyen "Szia,mizu?" meg ehhez hasonlo üzeneteket el akarom kerülni,mert nekem túl nyomulós.


Igazából csak arra gondoltam,hogy véletlenül írok neki valamit,akár egy betűt,hogy pl.elgépeltem vay ilyesmi és akkor mondom neki hogy amugy nagyon szép.

És inkább Instagramon,ott többet tevékenykedik,nem annyira facebookos.

Mystorynál szerintem ez nem lenne olyan gáz,de azért szerintem facebookon elég kicsi a valószínüsége hogyvéletlenül írjak vagy ilyesmi.


Nem szeretném neki egyből megmondani,inkább így jeleket küldeni hogy tetszik nekem.


Ja és elég bátortalan vagyok. 17/F.


2017. jan. 29. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Élőben próbálj meg vele beszélgetni. Az sokkal hatásosabb, mert a legtöbb lány attól még hogy jeleket küldesz neki, nem fogja megtenni az első lépést. :D
2017. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokkal jobb élőben, persze tudom, hogy a legtöbb lány sosincs egyedül a suliban és tényleg elég nehéz. Szerintem ez a véletlen ráiros dolog nem túl jó ötlet. Akkor már inkább csak irj rá rendesen. Biztos menni fog, sok sikert!!
2017. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen értem,csak ő alattam jár egyel és nincs igazán indok hogy beszélgessek vele,és még sosem beszéltem vele,csak így köszönni szoktunk egymásnak néha.

Meg hát általában a barátnőjével van,nem is igazán szoktam látni így egyedül.

Esetleg még annyi hogy a barátnőjének megmondhatom hogy bejön és hogy kérdezze meg hogy én is-e,de az meg olyan rossz érzés lenne ha mégse.

2017. jan. 29. 17:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendesen ráírva meg nem tudom hogy mi lenne az indok amiért ráírjak.
2017. jan. 29. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos, hogy olyan válasz amilyet vársz, de lehet segít. "Véletlenül" elküldesz magadról egy képet. Ott kidumálod magad, hogy nem neki akartad... De ha már ilyen ügyetlen voltál beszélhetnétek.
2017. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,ezt még átgondolom,de jó ötlet.
2017. jan. 29. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj bele egy félmondatba, például:


,,... Szerintem jó, de ha gondolod, próbáld ki. AZ árára már nem emlékszem"


aztán úgyis rákérdez, h mi ez. :D

2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,ez egész jó ötlet,bár inkább a kép akkor már,mert azért annak nagyobb a valószínüsége hogy azt küldöm el,mint hogy egy egész szöveget küldjek neki.
2017. jan. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!