Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek olyan, hogy csak azután jöttetek rá mennyire fontos nektek egy lány, miután ő mással kezdett el találkozgatni/járni?

Figyelt kérdés
Tehát addig nem "ébredtetek rá", mennyire is küzdeni kell érte, amíg más pasi nem jelent meg a képben, mert valamiért úgy gondoltátok, hogy ilyen úgy sem fordulhat elő? Tapasztalatokat írjatok légyszi!

2017. jan. 30. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a kérdés. Amúgy ja volt ilyen és igazából nem küzdeni kezdtem hanem depresszióba esni.
2017. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KnightBalazs ***** válasza:

Nem pontosan ilyen volt a helyzetem. Jártam egy lánnyal és aztán szakítottunk. Amíg együtt voltunk nem nagyon becsültem meg, nem hittem, hogy tényleg szeretem de aztán az a pár nap pokol volt amíg külön voltunk. Nagyon nagyon rossz volt... Aztán újra összejöttünk de azóta már szakítottunk.


Általánosan szerintem az a helyzet, hogy amikor úgy néz ki, hogy elvesztünk valamit akkor rádöbbenünk, hogy mennyire is fontosak nekünk. Ilyenkor szerintem a megoldás az ha a sarkadra állsz és minden erővel visszaszerzed. De aztán becsüld is meg! :D

2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos velem is volt már ilyen mondjuk nem egy másik fiú miatt lett késő, ahogy az első utalt rá nem mindenki küzdéssel reagál rá valaki túl lép rajta egyszerűen stb. ez mindenkinél más
2017. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugy volt, hogy jártam egy fiúval, aki ugy bánt velem egy idő után, mint valami kapcaronggyal, többször is sírtam a viselkedése miatt, de O le sem szart... Aztán szakitottam vele, mert elegem lett.


Utána persze mar nem voltam "Fa$z", "Cigány", meg "Hulye roma"... 😒


Vissza akart szerezni, rájött, hogy szeret, meg miegymás... Par nap múlva megtörtem es ujra összejöttünk. Na innentől kezdve mar tényleg kedves volt es látszott rajta, hogy szeret 😊

2017. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!