Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogalmazzam meg azt hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzam meg azt hogy mostmár nagyon szerelmes lettem belé és nagyon fontos lett nekem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány és egy kevés ideje beszélünk egymással chaten 1x2x láttuk is egymást de kicsit messze lakik és nincs ugy időm elmenni hozzá, de viszont nagyon megfogott benne valami és nm akarom feladni, és ez az érzsék majdnem kölcsönös, mondta hogy énis bejövök neki és már lassan szerelmes lessz stb szóval nm tartom ebben az esetben gáznak hogy leirjam ő 19 én 18fiu légyszives segitsetek nagyon fontos nekem !

2017. jan. 31. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy mondd mint egy fogykosnak,mert akkor elküld a halál fszára csak simán mondd meg,kerek perec.
2017. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha az ő részéről is kölcsönös a dolog akkor semmi veszteni valód nincs,mond meg neki h szeretnéd ha meg próbálnátok a kapcsolatot ! A távolság a szerelemben hidd el nem akadály :) Hétvégén találkoztok aztán ha komolyra alakul a dolog ,komolyabban terveztek egymással akkor akkor hétköznap is együtt aludhattok tőle vagy tőletek mehettek iskolába ha egy városban tanultok :) Mindenre van megoldás csak akarni kell :) Sok sikert :*
2017. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj srác, csak szedd összemagad!!! Ha már idáig eljutottál a lánnyal akkor ne most bizonytalanodj el! Csak simán mondd el neki, hogy szereted és már nem birod nélküle. Ilyen egyszerű, nem kell kétségbe esni és itt kérdezgetni ilyen hozzám hasonló 15 éves faszoktól tanácsokat várni. xd
2017. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet :D És köszi a gyors válaszokat :D Az utolsó az nagyon tetszett :))
2017. jan. 31. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Na örülök, próbáltam egyszerre viccesre és komolyra venni a dolgot, akkor gondolom sikerült. #3 :)
2017. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!