Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiam felnőtt ember és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam felnőtt ember és nemtudja belátni hogy tapasztaltabbak vagyunk és jò irányba akarjuk terelni. Hogyan mentsük meg egy olyan nőtől aki nem illik hozzá, és nem lesz boldog mellette és akiből hiányzik az idősebbek tisztelete?

Figyelt kérdés

#szerelem #tisztelet #deviáns magatartás #vakitó szerelem
2017. febr. 1. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a maga kárán tanul. Ha jól kijönnek és szeretik egymást akkor nem szabad őket szétválasztani.
2017. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt érzi a csak, hogy így áskálódtok ellene, ne csodálkozz, ha nem tisztel titeket! :)


A fiad felnőtt ember, kezeld ennek megfelelően, ne akarj úgy beleszólni az életébe, mintha még gyerek lenne, még ha nehéz is. Igazából nincs semmi, amit tenni tudsz.

2017. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*csaj
2017. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami konkrètabb vàlasz?
2017. febr. 1. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Törődj a saját életeddel!
2017. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan ne szólj bele az életébe! Kontraproduktív. Ha hozzá akarod láncolni a csajt, áskálódj csak ellene.
2017. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

el kell verni vesszővel a pi csába..

ahogy azt régen is tették.. :)


Mellesleg, nem lehet tenni semmit.. minél jobban tiltva van annál jobban akarja, és fogja csinálni azt amitől tiltva van..

2017. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira imádom, hogy pár szánalmas tini kölyök ide ír, törődj a saját élteddel, miközben ők anyuci mögött szopják a tejet és sírnak neki mindennap mindenért és mindent a szüleikkel csináltatnak meg, pl reggeli kaja, boltba menés, szerintem az ilyen megse szólaljon, ha a fiad meg nem képes felfogni, hogy a jót akarod neki nincs más választás, hogy beletörődsz, erre szokták azt mondani, egy hülyével akármeddig vitázhatsz, mert sosem tudod meggyőzni, mivel a hülyesége mellett is kiáll, persze a fiad nem hülye, csak ezen a téren az, mivel még nem tapasztalt és ez ennek tudható be, hagyd csak rá, majd rájön magától időután, én is nemrég szelektáltam embereket az életemből, pedig csak 17 vagyok, de akinek menni kell az menjen csak :D
2017. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolonak : meg jo, hogy te ennyire kis erett vagy 17 evesen, de te sem latsz bele a dolgaikba szerintem. Artol utalatosabb nincs, mikor egy anyos probal askalodni es megmondani, hogy a fianak ki a jo. Majd o eldonti. Elhiszem,hogy jot akarsz neki ezzel, de nem teszel. Ha tenyleg szereti a lanyt ki fog allni mellette es ez nem feltetlenul jelenti azt, hogy nem erti meg, amit mondasz neki, vagy hogy jot akarsz. Lehet, hogy te nem akarsz az o szemszogebol nezni dolgokat. Nem tudhatod boldog lesz-e mellette. Ha nem lenne az nem lenne vele. Az egy dolog, amit latsz, de nem latsz a melyebe. Lehet pofara fog esni, de akkor majd megtanulja. En sem adtam meg anyosomnak mindig a tiszteletet, amit banok, mert mindig tisztelettel kell forduljak fel, mert csak idosebb. Csak amikor nem adtam meg annak is megvolt az oka. A tiszteletnek kolcsonosnek kell lennie. Tehat elvarom, hogy ha en nem artok neki semmit, tisztelem es meghallgatom, akkor o is hasonloan. Legalabb ne askalodjon ellenem. Javaslom , ha fontos a fiad: mondd el neki, hogy latod, aztan probald elengedni kicsit a kezet, bizd ra a dontest. Ha jol nevelted ugyis rajon, hogy az adott lany hozzavalo-e. Csak le kell szalljon a rozsaszin kod.
2017. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!