Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta mihamarabb?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam elképesztően tetszik. Már több mint egy éve bele vagyok esve, viszont rohadtul zárkózott. Az a helyzet, hogy engem az sem zavarna, ha szájba f*sna, nagyon szívesen túllépnék rajta, csak egyszerűen képtelen vagyok rá. Mindennap látom, gyönyörű, értelmes, szoktunk beszélgetni is.

Egy csomó más lány van, akiktől kapom a jeleket, és úgy érzem, hogy 17 lehet, hogy jobb lenne ha mindegyikkel kavarnék stb, minthogy inkább emiatt az egy miatt az összeset figyelmen kívül hagyom. Nagyon sz-rul érzem magam, mert más lánnyal nem tudom elképzelni magam. És tudom, hogy csak is azért, mert ez a lány doppingol, ha nem járna teszem azt két hónapig iskolába, tök király lenne...



2017. febr. 1. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
17 évesen *
2017. febr. 1. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már vele beszélni egyáltalán?
2017. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan ez a helyzet csak en 9evig nem tudtam rajta tullepni. Ismerkedj masokkal is es ne arra gondolj h "De jo lenne h ha o is itt lenne stb..." Gondolj arra h neked hozta semmi kozod. Ha ismerkedsz nem fogod "megcsalni" vagy ilyenek ne gondolj buntudatra. Legyel nyitott ;)
2017. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban és próbálj párkapcsolatot létesíteni vele.
2017. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Neked kellene közeledni hozzá jobban és megismerni egymást a többi jön magától
2017. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!