Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam lány aki nagyon tetszik, de félek megszólítani de szerelmes vagyok belé. Mit kéne csinálnom hogy össze tudjak vele jönni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hánys évesek vagytok, osztálytárs?
2017. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 múltam ő most lett 18 és osztálytársak vagyunk
2017. febr. 2. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
ülj oda mellé vagy szünetben szólisd le és mond meg neki mit érzel de ha csak nem vagy egy 50 kilós beszari nagyképű páva akkor ez ösztönből kéne menjen :)
2017. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igazából 60 kiló vagyok, de akkor is nagyon félek miatta hogy mit mondana ezért semmi önbizalmam nicsen
2017. febr. 2. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
ne félj az elutasítás lehet hogy nem esik jól de természetes dolog és ha meg elutasít akkor másnál kell próbálkozni egy olyan lány szeretetére várni aki nem szeret olyan mint horgászni a sivatagban
2017. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sztepi ***** válasza:
Mindenképp nyiss felé, találj alkalmat rá, hogy beszélgethessetek többet, segítsetek egymásnak órákon, ülj mellé, mosolyogj rá, ha visszamosolyog, akkor nincs mitől tartanod! :) Sok sikert!
2017. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!