Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom alacsonyabb nálam és nagy kocka. Vele osztok meg mindent. Egy ideje mintha többet éreznék iránta, ő nem így néz rám és félek ha bevallanám neki hogy szeretem akkor tönkre menne a barátságunk. Az is visszatart hogy alacsonyabb nálam fiú létére.

Egy gimibe mennénk tovább és nem akarom hogy ez valamelyikünknek is gondot okozzon a jövőben.

Mit tegyek???

(Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért)

14 éves Lány



2017. febr. 7. 13:17
 1/7 anonim válasza:
0%
Szeress ki belőle😂
2017. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszi, ez nagyon rossz nekem így :((
2017. febr. 7. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy ő nem így néz rád? Szerintem simán valld be, felesleges ezzel húzni a saját agyadat.
2017. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő is így érez. Ha nagyon fontos barátod, és nem akarod, hogy emiatt eltávolodjatok, marad az őszinteség, abból baj nem lehet :) Ha pedig nem viszonozza az érzéseid, biztosan tud segíteni abban, hogy hogyan oldjátok ezt meg.


Azért szurkolok!

2017. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok kukacoskodni, de ha tényleg szeretnéd, akkor nem zavarna téged, hogy alacsonyabb nálad. Szerintem valamivel összetéveszted a szerelmet. A szerelem feltétlen. Lehet, hogy egy elég nagy szintű baráti imádattal kevered össze. Nekem is volt fiú legjobb barátom (sajnos már vége) és én is rajongtam érte, annyira imádtam barátilag. Először én is azt hittem, hogy szeretem, de nem, csak imádtam mint barátot. Lehet, nálad is ez van.
2017. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet egy éve, az én legjobb barátom is egy kocka és pár centivel alacsonyabb nálam, és egy időben kezdtem többet érezni a barátságnál. Végül rászántam magam a kezdeményezésre és azóta is együtt vagyunk :) Szerintem semmiképp se dugd a fejed a homokba. Ha nem mersz kezdeményezni akkor próbáld meg kipuhatolni, hátha többet érez irántad
2017. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Iza.Bella válasza:
Ha legjobb barátok vagytok akkor jóban vagytok nem? Vald be vagy ha elutasít akkor meg nem lesz semmi nem?
2017. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!