Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Űdv! A Barátnőmmel már 3 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Űdv! A Barátnőmmel már 3 éve vagyunk eggyűtt, és nem kivánom már a sexet mint az előtt, és nem is vonzodok hozzá annyira! Pl van hogy már zavar ha meg puszil stb de van hogy alig hiszem hogy én puszilgasam stb! szakitsak vele? Vagy ötlet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Megzavarodtál meny paphoz, ha dr. csernushoz mész akkor válás lesz eből xd
2017. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened,hogy kell a nő vagy sem ! Ha tudná szegény csaj,hogy ez a problémád akkor úgy ott hagyna téged mint a sicc ! Legalábbis én így lennék vele !
2017. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod akkor mi a fasz.ak vagy még vele ?
2017. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert lehet hogy ha szakitok vele akor kis idő mulva hiànyozni fog ,lehet akor fog og ràjoni h szeretem
2017. febr. 8. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy mindig akkor ébredünk rá,hogy szeretjük az illett mikor már elvesztettük ! Míg ott van velünk nem értékeljük ha elmegy akkor meg már késő siránkozni !
2017. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké...
2017. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. van örök szerelem, csak lehet a másik fél nem viszonozza:/
2017. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!