Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek bejön az ehhez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ehhez hasonló testalkatú férfiak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 10. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szálkás izomos test....

Szerinted a lányoknak csak a hájasok jönnek be...

Te mit választanál egy hájas vagy egy formás testalkatú lányt

Előbb gondolkodj aztán írj....

2017. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be. Tettszik a szálkás,de ezen már túl sok a kocka. Túl sok. 19L.
2017. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se, ez már túl sok.

L

2017. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok.

19/L

2017. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Jó, lehet ezért most lepontoznak, de ahhw, nagyon tetszik...
2017. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezen az oldalon mindenkinek az alacsony, pattanásos, dagi fiúk jönnek be. Lányban ugyan ez. Érdekes mód az életben meg ennek az ellenkezőjét látom, de lehet csak az én ismerettségi köröm tér el az átlagtól...
2017. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már túl kigyúrt. Kicsit kevesebb izom kéne.
2017. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6-os: Ne általánosíts. :) Igenis vannak, akiknek NEM EZ a testalkat jön be, és ettől még nem (ahogy te fogalmaztál) az "alacsony, pattanásos, dagi fiúk jönnek be" ezeknek az embereknek. Én személy szerint ezt az alkatot utálnám a páromon, és nem, nem azért mert "jaj, én más vagyok", hanem azért, mert indokolható. A legelső és legalapabb az, hogy én ölelős és bújós típus vagyok, ezerszer jobb odabújni egy picit mackósabb, nem kockahasú sráchoz, mint egy hasonlóhoz, akit a képen is látunk. Attól még van szemem, megállapítom, hogy nem néz ki rosszul, de nem több. Nem egy lány/nő írta meg, hogy nem tetszik neki, valószínűleg okkal. Az már más kérdés hogy te milyen lányokkal/nőkkel találkoztál eddig. Emiatt viszont ne gondold azt, hogy minden nő egyforma és csak te vagy szerencsétlen helyzetben. Az én párom sem ilyen testalkatú, de köze sincs a Te leírásodhoz - és számomra így tökéletes. Mindenkinek más tetszik, és remélem, hogy egyszer Te is megtalálod a párod. :)
2017. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez már sok😞
2017. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!