Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba a fiúba, akibe a legjobb barátnőm is? 😥

Figyelt kérdés

Egy fiú (akibe a barátnőm szerelmes) elkezdett nekem jeleket adni (egyértelmű jeleket). De en nem voltam bele szerelmes, nem is tetszett. Ő amúgy az osztálytársam. A lany es a fiu is.


(A barátnőm 3 éve szerelmes a fiúba, de a srác ra sem hederit).


Aztan volt egy olyan "élményem" egyik nap a suliban, hogy tesiztunk es kidobozunk ott. Aztán rám céloztak, mire en egyet pordultem a tengelyem körül es akkor vettem észre, hogy a srác ott állt mellettem, szóval sikerült pontosan a karjai közé esnem (tudom, hogy eleg hihetetlenül, meg nyálasan hangzik, de igaz). 😰


Akkor melyen a szemembe nézett es nagyon bámult olyan szerelmes tekintettel. Lehet, hogy meg is csókolt volna, ha nem szabaditom ki magam gyorsan (Szerencsére ezt a barátnőm nem látta)


Na akkor ott éreztem "valamit", de sztem csak fellángolás volt. Utana teljesen olyan volt, mintha szerelmes lennék, de ugye a fellángolás hirtelen jon, es ez sztem eleg hirtelen volt :)


Aztán az érzés amilyen hamar jött, olyan hamar el is múlt.


De most megint visszajött es ez bizony nem fellángolás, hanem mar TENYLEG szerelem. :/


Azért rossz, mert ugye a legjobb barátnőm is... :(


De a srác meg mindig adja a jeleket, úgyhogy engem szeret.


A legjobb barátnőm viszont eleg köcsög tud lenni azzal, aki a fiu fele közeledik (akkor is, ha a lany a baráti köréből van, mar volt ra példa).


Nem akarom tönkretenni a baratsagunkat, de most vagyok először szerelmes es ha viszonozzak... :/


Szerintetek közeledjek a fiú felé kockára teve a barátságunkat a legjobb barátnőmmel, vagy hagyjam a fiut es legyek jóban a barátnőmmel?


Ajh, annyira nehéz ez! 😞


Szerintetek? Érveket is kérek!


Előre köszi a válaszokat! ❤


2017. febr. 10. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közeledj a fiú felé, mert lehet hogy ha nem teszed, egy darabig nem lesz ilyen lehetőséged.

Mivel én fiú vagyok ezért nem tudom úgy megítélni ezt a helyzetet mint egy lány, de a mai világban könnyebben találsz magadnak új barátnőt(vagy békülsz ki a régivel), mint hogy találj egy normális srácot aki szeret téged. Én ezt úgy mondom hogy nincs csajom és csak 1 igaz barátom van, aki fiú.

17/F

2017. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! Ezzel tényleg mondtál valamit. :)
2017. febr. 10. 18:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, ha o a legjobb baratnod akkor ne. Fiud lehet meg az eletben nagyon sok, de legjobb barat csak egy van.

De persze ha ugy erzed hogy o lenne az igazi, amire nagyon keves az esely, az elso szerelem sosem az igazi(tisztelet a kivetelnek) persze akkor kozeledhetsz fele, megkell ertenie hogy teged szeret, nem pedig ot. Bar igen nagyon rosszul fog neki esni es lehet hogy soha tobbet nem all veled szoba. Tisztazd le magadban hogy ki a fontosabb egy ismeretlen fiu, akit meg nem ismersz igazan vagy a legjobb baratnod?

2017. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen fiu (osztálytárs is) hajdani legjobb barátom. Jól ismerem. Pontosabban 8 éve.
2017. febr. 10. 21:58
 5/14 anonim válasza:
Szerintem először derítsd ki, hogy tényleg akar-e valamit tőled, mert ha nem és félreértetted, akkor nem lesz benned ez a mi lett volna ha érzés. Amit érzel most még nem szerelem, csak vonzalom. Ha összejössz a sráccal, akkor a leírásod alapján soha az életben nem fog veled beszélni barátnőd és lehet, hogy még keresztbe is tenne nektek. A srác meg lehet, hogy szórakozik, tetszik neki a helyzet, hogy érte versengenek. Te érzed mi lenne a helyes döntés, de mielőtt meghoznád mindenképp derítsd ki a srác szándékait és annak ismeretében lehet egyszerűbb lesz választani.
2017. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De a srác nem tudja, hogy bejön a baratnomnek. Igazából a barátnőm nem is próbálkozik annyira nála. Észre se lehetne venni, hogy szerelmes bele.


En viszont próbálkozom. Nagyon köcsög vagyok? :(


De ha egyszer nem is próbálkozik nála es nem is történik semmi, akkor vagy ez megy az idők végezetéig, vagy jövök en es osszejovok a sráccal (ha tényleg jól ertem a jeleket).


Most rossz barátnő lettem? :(((

2017. febr. 11. 10:08
 7/14 anonim válasza:
Már eldöntötted mit szeretnél. Rossz barátnőnek mondanálak a csaj helyében, én se örülnék, ha "elárulnának". Viszont azért se lehet hibáztatni, hogy keresed a boldogságot és pont ezzel a sráccal találtad meg. A konfliktusokra viszont készülj fel. Írd majd meg mi lett a vége.
2017. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vlaszod! :) Jól rávilágítottál a helyzetre! :/ Jó, hogy mindkét oldalról véleményt mondtál. Köszi! :)
2017. febr. 11. 14:03
 9/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Szívesen 😉

2017. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Egy jó tanács akár milyen jó barátnők vagytok és nem nyuljátok le egymás pasiját (kiszemeltjét ) ebben a helyzetben a FIÚ VÁLASZT . Neki nem jön be a barátnőd , neki te jösz be ennyi ....Ha neked is szimpi a fiú és ugyérzed h lehet valami akkor hajrá ....A barátnőddel is próbáld finoman közölni h neked bejön a srác , ha nem érti meg és megharagszik ez van ....Nem lehet mindig minden úgy ahogy azt mi eltervezuk és nem erőszakolhatjuk a másikra azt amit nem akar ... és nem felelhetunk meg mindenkinek akár mennyire is szeretnénk

Sok sikert :)

2017. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!