Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztályban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban aki bejön nekem. Teszek egy kérdő jelet?

Figyelt kérdés

Egy tök jófej srácról van szó akibe azt hiszem hogy beleestem. Igazából az a problémám (vagyis nem értem) hogy miért szólogat be.. Mármint viccesen, poénosan és nem bunkón.. Tapasztaltam, hogy a csajok közül nekem "szól be" a legtöbbször.



Nem értem ezt a srácot.. Nem értek a fiúk nyelvén.. 😂



2017. febr. 10. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
He? És most mit szeretnél ezzel? Mire válaszoljunk?
2017. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem igen egyértelmű.. Arra hogy mit is akarhat ezzel.. Mert nem tudok rájönni.
2017. febr. 10. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értem. Szintén nem értek a tök("jó")fej srácok nyelvén. Viszont a kérdésedet sem értem, mert nem is tettél fel kérdést. Ha téged az vonz, hogy beszólogatnak neked, és bele akarsz esni a kis ceruzájába is, akkor közöld vele, mert úgy tűnik, ahhoz már nem elég nagy a pofája, hogy kezdeményezzen is. Persze lehet, hogy nem is tetszel neki, csak te feltételezed ezt.
2017. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ha téged az vonz, hogy beszólogatnak neked, és bele akarsz esni a kis ceruzájába is, akkor közöld vele, mert úgy tűnik, ahhoz már nem elég nagy a pofája, hogy kezdeményezzen is."



Ezt mégis hogy értsem?

2017. febr. 10. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogalmazok egyszerűbben:

Azt írtad, hogy beleestél. Feltételezem azt reméled, hogy azért szólogat be rendszeresen, mert esetleg te is érdekled.


Két lehetőség létezik. Tetszel neki, és ilyen furcsa módon akarja kifejezni az érdeklődését, de kezdeményezni már nem mer. Vagy nem is tetszel neki egyáltalán, és csak szórakozásból boldogít téged. Ezért javaslom azt, hogy ha akarsz tőle valamit, akkor egyértelműen kérdezd meg, hogy tetszel-e neki.

2017. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mem gáz erre így rákérdezni?
2017. febr. 10. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom annak. Egyébként is, mit veszíthetsz vele? Már eleve beszólogat neked, tehát még attól sem kell félned, hogy ezek után fog elkezdeni gúnyolni.
2017. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet..😕😐
2017. febr. 10. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Két fiú van, aki hasonlóan "kommunikál" velem.

Az egyik egy nagyon jó barátom, de neki más tetszik, így nyilván semmit se jelent.

A másik srácnál pedig (aki nekem is bejön) más a helyzet. Csak nekem szologat be beszologat. Szóval nem árt tudni, hogy szimpatizál-e mással, vagy nem. Lehet hogy csak baratilag cukkol vagy tényleg udvarol. Ehhez ismerni kell valamilyen szinten a srácot, így nehéz megmondani, hogy nála mit jelenthet, de remélem azért egy kicsit tudtam segíteni. :)

2017. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM. :)
2017. febr. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!