Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor találkozni akar?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor találkozni akar? Vagy mit vár?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és úgy érzem én is neki. Szemezünk, hozzámér, megölel, sokat beszélünk. Mondtam ma neki (igaz kicsit hirtelen) hogy találkozzunk. Azt mondta, hogy éppen most van programja, de ha nagyon fontos beszélhetünk. Erre én azt mondtam, hogy jó akkor mindegy. És erre azt mondta, hogy, de találkozhatunk. Most ezt nem értem, akkor mit akar? Mire vár?

Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f



2017. febr. 10. 20:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem írj rá, és ha úgyis tetszel neki akkor nincs semmi okod megijedni mert úgyis válaszol😉
2017. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint most írtam neki és most van programja. De azt mondta, h találkozhatunk. Most akkor azt akarja, hogy odamenjek vagy mi? Hogy mondjam hogy menjünk el valahova?
2017. febr. 10. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mi nem érthető azon hogy programja van??? Miért kell ebbe akármit beleképzelni? Programja van, nem fog felugrani a műkörmös székből vagy az angoltanártól vagy akárhonnan, mert te ráírtál. amúgy sem értem, miért kell állandóan mismásolni, utána meg tippmixelni, hogy mire gondolhatott. Írj neki 2 program lehetőséget, vagy 2 időpontot oszt válasszon.
2017. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!