Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratom az ex csajarol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom az ex csajarol beszelget masoknak. Mit csinajak?

Figyelt kérdés
A baratom az ex csajarol beszelget masoknak h regen milyen volt vele meg stb es engem zavar mondtam neki h nem hozom fel neki se semi h el felejtem de meg mindig zavar mit csibaljak ??? H ne beszejen masoknak rola ???? Normal valaszt nem ostobasagot
2017. febr. 11. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Lapátra vele!
2017. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos gyanítom, hogy nem múltál el 18-19 ezért azt javaslom, hogy ha már egy ilyen apróság is betudott tenni kettőtök közé akkor gondold végig valóban akarod e ezt a kapcsolatot. Aza fickó érzelmileg szerintem még nem tiszta...úgy értem, hogy még nincs olyan elkötelezett állapotban, hogy valóban tudjon úgy szeretni, mint kellene, de lehet, hogy tévedek.

Tehát mindenképp tedd próbára. Beszélj vele a dologról...ez egy kapcsolatnak a lényege, hogy az emberek megbeszélik a problémáikat. Aztán a reakciója alapján kifogod tudni szűrni, hogy ennek a kapcsolatnak van e jövője, illetve megtudod e oldani vele ezt a problemot.


Elég kaotikus írás volt. Lehet félreértettem valamit. De a lényeg ugyanaz. Beszélj vele a dologról. Aztán dönts vagy vonj le következtetést.

Sok sikert!;)

2017. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!