Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy srác, ő ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, ő ezt valakitől megtudta, de semmit nem reagált rá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére én kíváncsi lennék arra, hogy mit gondol rólam,mert így csak egy nagy kérdőjel va a dolog végén. Miért nem reagál? Mit tegyek? Ennél a szitunal még az is jobb lenne ha visszautasítana,mert akkor legalább nem lenne ez a bizonytalanság. Csak normális válaszokat pls. 15/l

2017. febr. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit eddig is tettél volna... Simán lehet, hogy félénk. Az ilyen pletykáknak meg amúgy sem szabad hinni :)
2017. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Erre normálist választ vársz?? Majd adok, ha az öttöslottó nyerőszámait leírod privátban, yah hogy lehetetlen, illetve végülis bármilyen alternatívát leírhatok ide ami szerintem "normális", csak azt meg lepontozod mégha igaz is lenne, nem egyszerűbb letojni?? Nem akarja a szemedbe mondani, hogy nem jössz be neki, ezért semmit sem tesz, tessék ez a véleményem és nemviccelek!!
2017. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm, zöld kéz :)

2. Erre inkább nem reagálnék..xdd :D

2017. febr. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!