Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl egy elutasítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl egy elutasításon, ha az osztálytársam utasított el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy évek óta ilyen "baráti" viszonyban voltunk, de miután szakított a barátjával, egy hónap múlva szerelmet vallottam neki, de akkor elutasított, hogy neki több időre van szüksége, hogy a szakítást feldolgozza, 2 hét múlva pedig összejött egy másik osztálytársammal. Most minden nap látom őket egymást falni az osztályban. Mit lehet tenni, hogy hamar túllépjek rajta. Amúgy slusszpoén, ő tényleg szeretné, ha a barátja maradnék... 16/F

2017. febr. 12. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a döntését és nézz ki magadnak másvalakit. Ennyi, nem kell túl hamar felnőni. Legalább 80*365 napod van. Ne akarj túl hamar elkezdeni mindent, várd ki a megfelelő embert és a hozzá tartozó alkalmat.


Különben is; átkerülsz felső oktatásba, egyetemre és ott más lány fog tetszeni úgy is.

2017. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is tudom hogy nem a legkellemesebb a vissza utasítás de túl fogod élni nyugi...én hasonló helyzetben voltam...hidd el hogy lesz még millió egy lány az életedben... ;)
2017. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Házinyúlra amúgy sem lövünk.

Ha nekem sikerült túlélnem azt, hogy vagy 5 férfi előtt már porig aláztam magam (akik tetszettek), ezzel elkapálva az esélyeimet, neked is menni fog. De komolyan. Olyan büszke vagyok magamra, hogy még élek és ki merek lépni az utcára. Most meg már úgy vagyok vele amúgy, hogy bárkihez odamegyek. Ha leégek ez van, egyel több, vagy kevesebb... Nem mind1?:D


Ja hát meg nem is kérdésre válaszoltam. Ezen csak az idő segít.

2017. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta időre van szüksége aztán összejön valaki mással?? Ez nálam akkora odabaszást jelentene, hogy mindkettő törkát elvágnám miközben alszik...


De okosnak kell lenni, nem szabad, hogy a harag vezéreljen, most rá kellett jönnöd hogy ez k'rva... ja és nyugodtan feldughatja magának a barátságát. :)

2017. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!