Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Attól félek bunyó lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek bunyó lesz egy csaj miatt, mert egy elég agresszív gyerek is készül neki ajándékkal meg én is, mi legyen? Nagyon szerelmes vagyok, mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A srác, elég nagydarab, tanároknak is lazán beszól.

Ma tesiöltözőben miközben egy másik gyereket szokásához híven összetekert törölközővel "répázott" mindenkinek elmondta, hogy Ráhelnek szerelmet fog vallani.


Mint egy vén csontváz összeroppantam, olyan magányosan éreztem magam mint Max Payne a 3. részben, Sao Paulo óriási stadionjában, ahogy próbál élve kijutni az öltözőből.

A lányt féltem a legjobban, én jóba vagyok vele, úgy éreztem itt az idő komolyabbra fordítani kettőnk ügyét stb;


De most totál beparáztam, a srác általában támad ha valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné.

Nagyon meglepett ez az egész.

Nem kívánkozok Nyúl Péter valamelyik társaként mutatkozni, de félek nem úszom meg élve a holnapi napot.


2017. febr. 13. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Nagyon erős is, én egy ütésétől összeesek.

Van, hogy órákról is lóg csakhogy kondizhasson, kész izomköteg...

2017. febr. 13. 18:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha izomból felcsapod az állát vgy orb vered valószínűleg nem marad állva.

Esetleg tökön vagy hason térdeled, fejbe rúgod.Légy kreatív.

Néha bunyózni kell egy lányért.Ne mond azt, hogy nem megy.Egy ütés és sínen lehetsz.

2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél egy viperát.

Ha olyan jó az a csaj, akkor 15 év börtönt szerintem lazán megér.

2017. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kondi által csak ereje vagy inkább súlya van.
2017. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 paper_chaser válasza:
Nem tudom mi történt utólag, de szerintem ne rosálj be. A verekedés viszont hülyeség.
2017. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lett szota vmi fejlemeny?
2020. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindaddig komolyan tudtam ezt venni, amíg meg nem láttam, hogy a csajt Ráhelnek hívják. Komolyan, ki ad ilyen nevet a gyerekének Magyarországon?
2020. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
például Orbán Viktor :D
2022. szept. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!