Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudom meg, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom meg, ha szerelmes vagyok? Milyen az, aki szerelmes? Ez az?

Figyelt kérdés

Nem túl szép, (objektív és szubjektív nézetből se, alias se nekem nem tetszik, se a többi lánytársamnak, nem kifejezetten goromba, engem nem is ismer de a külső stílusomra tett egy megjegyzést olyan másfél éve, de nem fésztufész hanem a haverjának tőlem két méterre elsétálva, engem nem vettek észre köszönni köszön, ha nagyon muszáj, (de nem erőlködve hanem kedvesen) például egymás mellé ültetnek dogánál. Most viszont olyan furán érzem magam ha látom, hogy ott van, szerintem még mindig semmilyen, se nem csúnya se nem szép, plusz tömegízlése van, de nem érzékeny, nem is kőszívű, tud poénos megjegyzéseket tenni, de humoristának ne menjen.

Nem érzek iránta többet csak kínos érzést ha ránézek, mintha szerelmes lennék, de nem érzek semmit ha nincs a közvetlen közelemben, nem hallom vagy látom. Sokat gondolok rá de csak úgy mint ahogy azokra a viccekre gondolok, amiknek nem értem a poénját, és fél óra múlva beugrik a megfejtés.

Valami azt súgja, nem ez a valódi énje.

Különleges lány vagyok, ha nagyon akarom bármire képes, de a megérzéseim közül eddig egy se jött be.

Most akkor ez szerelem vagy intuíció?

Segítsetek, tipródom!

14L

Köszönöm szépen a válaszokat előre is! ♡



2017. febr. 13. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. A szerelemnek 2 "formája" van: Ha csak rá tudsz gondolni (tényleg csak rá), vagy erős szexuális vonzalmat érzel iránta.
2017. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pff attol meg mert a megerzest mashogy irod le nem leszel okosabb :')..

Lepzekem milyen kulonleges lehetsz, hiszen eddig egyik intuíciód sen jott be, de lehet lézert losz a szemeddel ki tudja..

Amugy meg ennyibol aztan barmit elmondhatok, azt is hogy kozombosen allsz hozza es azt is akar hogy mennyire szereted, nah mondjad mit akarsz hallani?? Aztan leirom aztgyorsba.

2017. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az -
2017. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem az
2017. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!