Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet észrevenni h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni h tetszek egy fiúnak? Mikyen jelei vannak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 14. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teges nez. Mosolyog. Zavarba jon ha kozeledbe van stb
2017. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!De egyszer ilyen velem egyszer olyan!Ma pl vizes lettem és azt mondta h nem baj!Sokat néz röhögtett !Tegnap megkérdeztem h szerelmes e abba a lányba és mondta h nem és olyan volt mint aki haragszik!Ja merg ma egy csomószor passzolt a kidoboba meg beszéltük h passzolunk mondta h dobjam ki de nem akartam!Ja megmondtam neki h mondok vmit holnasp mondta h mondjam most és sztem ő azt várta h mondjam el neki h szerelmes voj belé!De csak megkérdeztem h tetszik e neki az a lány!Olyan volt mint aki haragszi!Ötlertek?Köszönöm előre is!!!
2017. febr. 15. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is, hány éves vagy?
2017. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A fiú valószínűleg csak haverkodik veled ahogy elnézem.
2017. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!