Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Bátyám egyik legjobb barátjának tetszem szerintem és elkezdtem vele beszélgetni. Nem szeretném tönkretenni a barátságukat. Bátyám szerintem észrevette az egészet és látom rajta, hogy nem örülne. Ti folytatnátok így?

2017. febr. 14. 23:24
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
61%
Hát megpróbálnám megbeszélni bátyámmal. Ha nagyon ellenkezik hagynám talán. Pasiból van 1000+1 , testvérből nem sok. Én többre tartom a vele való jó kapcsolatomat, de ezt neked kell tudnod.
2017. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Elsőnek igaza van. Meg lehet próbálni ,tesztelgetni ha te és a srác úgy látjátok hogy alakul valami. De ha a tesód ennyire nem tetszik az ötlet akkor inkább hagyd. Nem éri meg vele összerúgni egy ilyenér a port. Pláne hogy az ő barátságuk is tönkremehet.
2017. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Miért zavarja ez a bátyádat? Úgyértem valami konkrét baja van vele, vagy te sem tudod, egysz3rűen csak nem tetszik neki.
2017. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt nehogy már neked kelljen ügyelni, hogy neki a haverjával milyen a kapcsolata.

Másrészt meg hogy is van ez? Testvér legjobb barátjával tilos összejönni, de egy vadidegennek nyugodtan? Na ne már...

Harmadrészt meg nehogy már a tesód mondja meg, hogy kivel jöjj össze.

Negyedrészt: amelyik barátság ettől tönkremegy, az soha nem is volt normális barátság.

Persze, hogy folytatnám, nehogy már az ő agymenése miatt ne lehessek boldog azzal, akit szeretek...

2017. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!