Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen srácok jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen srácok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Kulcsszavakban! Pl.: Izmos, okos, vicces, stb.

2017. febr. 15. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen is jött már be, olyan is.Vannak olyan okos fiők, akin csak ámul az ember, valamelyiket meg nem kedveli, tehát ez sok mindentől függ.

L

2017. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jólelkű, intelligens, tájékozott, érdekes
2017. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Összeveszek a tanárokkal, kinek adnak igazat? A tanárnak. Hazajövök megnézem több forrásból is és mégis nekem van igazam, de ha suliba ezt elmondom teljesen hülyének néznek, alapból utálnak sokan mert szerintük azért vagyok jó tanuló mert velem kivételeznek, bár igaz én nem ordítok a tanárral..
2017. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Focista :D
2017. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Intelligens, utazni szerető, szelíd, talpraesett, humoros, szeret alkotni, nyitott, ha kell visszahúzódó, nem szereti a tömegcuccokat, kreatív, sportos, törődő, talpraesett... :D

Áhh hagyjuk, úgysem fogom megtalálni

15/l

2017. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaaj, ,,talpraesett" 2x íródott le, bocsi

Előző voltam

2017. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amilyen a mostani barátom. :D

Helyes, sportos, okos, vicces, kedves, intelligens, tisztelettudó, állatt kedvelő, türelmes és még vannak ám tulajdonságok. :D

2017. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vicces, megbízható, okos, kedves, izmosabb testalkatú, jószívű, hűséges

Ha valaki magára ismerne írhat ;)

L

2017. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves, humoros, állatbarát, a kinézet nem a legfontosabb számomra az egyetlen kitűzés talán hogy magadabb legyen nálam. 16L
2017. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!