Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mennyi eséllyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi eséllyel jönnétek össze egy fiúval, aki írt nektek egy könyvet, mert szerelmes belétek? Nem vennétek ezt már túlzott rajongásnak?

Figyelt kérdés
16/F

2017. febr. 15. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ...

Ha írna nekem egy könyvet és kiadatná úgy hogy a nevem benne van vagy az egész rólam szól akkor soha nem jönnék vele össze.

Ha a könyv jó lenne, nem rólam szólna, nem lenne túl nyálas és csak 1 példány létezne akkor átgondolnám. Ha egy srác akit csak látásból ismerek írna nekem 1 könyvet akkor biztos hogy elkerülném. Viszont ha egy barátom lenne akit ismerek akkor lenne rá esély hogy összejöjjek vele.

2017. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kiadásra gondoltam, csak egy példány lenne belőle. És néha szoktunk beszélni a lánnyal. Havonta-kéthavonta egyszer... Többet kellene beszélnem vele...? 😄
2017. febr. 15. 19:33
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen lány. Ha megbízik benned akkor van rá esély hogy tetszene neki :)


De ha olyan mint én, aki nagyon nehezen bízik meg az emberekben, akkor én a helyedben többet beszélnék vele.


UI: Elkészült már a könyv, vagy azért írtad ki ezt a kérdést, hogy tudjad, hogy meg éri e a fáratság? Amúgy sok sikert.

2017. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már elkészült, nemrég fejeztem be. A lány egyébként nagyon rendes
2017. febr. 15. 20:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Először is, ha valami borzalmas könyvet írtál, akkor felejtős. Másodszor pedig az, hogy könyvet írsz, a döntésemen nem különösebben változtatna. Ha eddig össze akartam jönni veled, akkor még mindig megtenném, ha pedig eddig nem akartam, akkor továbbra sem akarnám.
2017. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Végül mi lett a címe? Olvastam a korábbi kérdésedet is. :)

Nos, szerintem nagyon aranyos, lenyűgöző gesztus a részedről, ezt már a címkeresésedkor megállapítottam magamnak. Viszont ha nem érez semmit, csak emiatt sajnos nem biztos, hogy a karjaidba fog omlani. Ám ha egy kicsit is tetszel neki, szerintem hatalmas pluszpontot adhat.

2017. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen itt az lenne a fontos, hogy ne taszitsam. Ugye nem taszitana egy ilyen gesztus titeket?

A címe Álmomban láttam lett végül 😄

2017. febr. 15. 20:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem már az is jó, ha csak nem gondol rólam rosszat, onnan feltornazhatom magam
2017. febr. 15. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak 1 tipp, nem kell megfogadnod: Elküldhetnéd neki levélben névtelenül és megnézhetnéd a reakcióját, ha örül neki megmondod hogy te írtad...ha nem akkor...hát igen
2017. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megtenném, de erre sajnos nincs lehetőségem 😄 azért Köszi 😉
2017. febr. 15. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!