Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen levelet írjak? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen levelet írjak? (lent)

Figyelt kérdés

Szval van egy lány, akit még a téli szemeszter elején imsertem meg és azonnal beleszerettem. Sajnos van barátja, de ez csak később derült ki (még friss kapcsolat), de valahogy amikor meglátjuk egymást csak mosolygunk és minden gondom elszáll egyszerűen csak jól érzem magam (ez lenne a szerelem?! :D ) A lényeg h nemsokára szül.napja lesz és adok neki egy rajzot amin ő van a sapkámban + egy levelet és mindezt névtelenül (mondjuk a képről sztem rá fog jönni h én vagyok). Szval azt akarom kérdezni h mit írjak a levélbe? Jöhet privát üzenet is :)

19F



2017. febr. 18. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a szerelem.


Mit szeretnél a levélbe írni? Hogy szerelmes vagy belé?

2017. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából egy dolog amire gondoltam az az volt h megirom neki h azt kivanom h boldog legyen még ha ennek nem is lehetek része

Megtudhatom a korod és nemed kedves kommentelő?

2017. febr. 18. 01:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1


De tudja, hogy többet akarsz tőle?


19F

2017. febr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eddig 1 szerelmes levelett írtam a barátnőmnek amit 8 hónapig írtam a történetünkről. Mindig amikor történt valami írtam 1-2 mondatott és hamar kész is lett egy levél. Bár nem tudom, hogy milyen levelet akarsz írni neki, szerelmes vagy baráti levelet, ha olyat csinálsz amiben elmesélsz valamit róla az általában tetszeni szokott a lányoknak.
2017. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja mert bőven adtam jelzéseket
2017. febr. 18. 15:43
 6/10 anonim válasza:

Én is írtam levelet egy lánynak pont a te korodban de nekem nem jött pedig nem volt rossz a vers véleményem szerint...

Szóval én óva intenélek tőle ha kell tessék odamenni hozzá beszélgetni..

Egy barátom mindig azt szokta mondani hogy csak az foglalt akin fekszenek kicsit beteges kijelentés de 100%-ig igaz főleg a mai világban..

2017. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is személyesen rendezd le. Levélben kicsit olyan nyápic dolognak tűnik, hogy nem merted személyesen megmondani neki.
2017. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fanni27 ***** válasza:

Szerintem pedig romantikus a levél. Legalábbis én mindig arról álmodozom, hogy egyszer majd kapok egy kézzel írt levelet egy fiútól...

(Amúgy az "egy lány akkor foglalt, ha fekszenek rajta" beszólás baromira nem igaz és szerintem ha nem prostit akarsz fogni, akkor ne terjeszd ezt, Boros Milan!)

2017. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Már pedig megállja a helyét....Álom világban lehet élni egy darabig csak nem célszerű...Persze lennének olyanok akik szívesen írnának levelet,de aztán rájönnek hogy már a mai lányoknak nem igazán kell udvarolni és elállnak a szándékuktól-.-
2017. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fanni27 ***** válasza:
Hát a "mai lányok" is különbözőek tudod, szóval attól függ milyennek akarsz tetszeni...:) De te tudod.
2017. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!