Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Ha igen, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Ha igen, miért pont egy nála 2,5 évvel fiatalabb? Ha nem, hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

Egy edzésre járunk, ott ismerkedtünk meg. Ő 17 én 15 éves. Eleinte hozzám se szólt de az utóbbi időben nagyon sokat beszélgetünk, úgy általánosan mindenről. Volt, hogy csak úgy rám írt, semmiségekről beszéltünk de jól éreztük magunkat és mondta is. Találkoztunk már 2 alkalommal (mivel az edzés ami "összehozott" minket ezért elmentünk együtt)

Mire észbe kaptam beleszerettem, pedig abszolút nem az esetem (nem szoktam nézni a külsőt de ez most meglepett) de mégis megfogott benne valami megmagyarázhatatlan.

Idáig bárki másnak kikértem a véleményét azt mondta, hogy tuti bejövök neki. Én nem akarom elmondani neki mit érzek mert nem akarom elb*szni a barátságunkat :(

Viszont egyre többet sírok, egyre jobban hiányzik és ő erről nem is tud. kb 1 hete beszéltünk utoljára úgy, mint régen...azóta felszínes dolgokról lett szó és félek, hogy (nagy valószínűséggel) megunt :(

Nektek mi a véleményetek?

Ha össze is jönnénk félek, hogy nem tudnám őt úgy boldoggá tenni ahogy szeretné/m.

Kérlek segítsetek!


15/L



2017. febr. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez bonyolult, mert ennek 2 oka is lehet. Vagy azért beszélgetett veled, mert megtetszettél neki, vagy azért, mert csak leakart veled feküdni, és mindkét esetben megunta a várakozást.
2017. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus fellángolás.

"Én nem akarom elmondani neki mit érzek mert nem akarom elb*szni a barátságunkat :( "

Te milyen barátságról beszélsz?? Hahó! Te vonzódsz hozzá és "szerelmes" vagy belé. Nagyon szép szó a barátság, a kettőt ne keverd már , ne mocskold be.

2017. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyi gátlás van benned, akkor szerintem hagyd, hogy elsorvadjon ez kis fellángolás.

"Félek, hogy nem tudnám boldoggá tenni" ugyanmár, szerintem hagyd, lesz más

2017. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!