Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lettetek szerelmesek olyanba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettetek szerelmesek olyanba aki elotte nem jott be?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
még nem
2017. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valaki nem jött be első latásra az nem azt jelenti, ha jobban meg ismered akkor nem fog tetszeni. Ha meg már beszélgettek párszor lehet csak rossz napjai voltak és félre ismerted, mert nem tudott önmaga lenni x
2017. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen. Még az egyetemen egy srácba. Elsőre szimpatikus volt, de nem jött be, illetve nem néztem rá "úgy" és eszembe se jutott, hogy valaha is fogok. Szaktársak voltunk és ahogy teltek a hónapok azon kaptam magam, hogy minden érdekel, ami ő. Ha valaki szobahozta azonnal hegyeztem a fülem, ha nem beszéltek róla, akkor legszívesebben én tereltem volna rá a témát. Miközben megismertem egyre vonzóbbnak láttam és egyre jobban vártam a közös előadásokat.
2017. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen. Vagyis azt hiszem szerelmes vagyok, de nem biztos. Ezt így nem lehet tudni. 11.-es vagyok és már 9.-től osztálytársak vagyunk, de kb 1 hónapja tetszik. 17F
2017. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez régebb történt. Osztálytársam volt, 2 évig nem is vettük észre egymást és hirtelen csak úgy beleszerettem.
2017. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Stark2000 ***** válasza:
Még nem. Max nem figyeltem valakire, majd pár év múlva elkezdett érdekelni.
2017. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátomat interneten ismertem meg. A személyiségébe beleszerettem. Mikor találkoztunk, kiszerettem belőle, mivel szinte minden tekintetben előnytelen a kinézete, ezen pedig nem tud változtatni. De végül mégis győzött a személyisége, 2 éve már, hogy rajongok érte.
2017. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
8/8 esetben. Mondjuk én eléggé egyedi eset vagyok, nekem nincs olyan ember a világon szinte, aki bejönne, 1-2 kivétellel (az a kivétel is vagy híres ember, vagy csak egy filmkarakter (: ).
2017. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metin59 válasza:
Laylah: próbáltál már élő emberrel ismerkedni, beszélgetni a virtuális világ helyett?! Hidd el, csoda dolog tud lenni és izgalmas is, mert válaszolnak! Az eredeti kérdést illetően: igen, van ilyen, velem is megtörtént. De már nagyon régen volt!
2017. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!