Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki régóta tetszik és nemrég szakított a pasijával. Szemeztünk. (többi lent). Szerintettek? 15/F /Nekem nagyon érdekemben álna ha elolvasnátok és válaszolnátok/

Figyelt kérdés

Szóval szemeztünk de az is érdekes volt mert valamikor hosszan szemeztünk valamikor meg egyáltalán nem. Aztán úgy döntöttem, hogy elhívom randira. Ma írt nekem, hogy bocsánat, hogy nem utasított el egyből meg ő csak barátként tekint rám, szokásos. DE azt is írta, hogy ő most nem szeretne kapcsolatott senkivel, elég volt neki. Mert nemrég szakított a pasijával (kb 1 hónapig voltak együtt) aztán bunkón dobta. Mivel én régen nagyon szerettem játszani mentalistásat ezért tudom, hogy ha valaki rádnéz és tág lesz a pupilája, akkor szeret minket. És aznap amikor elhívtam hosszan egymás szemébe néztünk és láttam a tág pupiláját, szóval v. a volt pasija miatt nem szeretne velem összejönni. Mit kéne tennem? A legjobb barátnőjének elmondtam, hogy szerelmes vagyok belé, ezért remélem, hogy elmondja neki. Nekem fontosabb az amit ő akar, de egy picit, nagyon picit eröltetném azért, hátha sikerül. Egyébként amióta ismerem azóta tetszik. Szerintettek mit kéne tennem?


Vagy mit kéne tennem ha lány nem akar kapcsolatott de nem azért mert nem tetszenék hanem mert csalódott? Most egyébként nagyon magam alatt vagyok az elutasítás miatt. És mivel az üzenetett úgy ìrta, hogy a pasi miatt érzi magát így (csak utalt) ezért valamit kéne csinálnom, csak nem tudom, hogy mit.... Tényleg nagyon rosszul érzem magam, főleg azért mert a lány szomorú... szerintettek mi a frászt kéne csinálnom?



2017. febr. 18. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Várd meg ameddig kiheveri, ha előtte mászol be az életébe, akkor nem a barátja leszel hanem a lelki segélyszolgálat, aki majd kihúzza a depresszióból és utána végignézheted, ahogy hagyja magát, hogy az orrod előtt vigye el valaki más.
2017. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ez a baj, hogy nagyon beszélgetni se tudok vele, mert csalódott a fiúkban miközben engem kedvel...
2017. febr. 18. 18:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, de ha te hozod vissza az életkedvét, abból maximum erős barátság lesz, kapcsolat szinte kizárt.
2017. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem már az is jó lenne ha vissza tudnám hozni az élők közé.... de azt se tudom hogyan. Fontosabb a boldogsága, de nagyon szeretném ha járnánk. Egyébként nem tünt fel, hogy halálosan fájna neki, de ezt is írta.... Mit kéne tennem, hogy legalább egy próba randit beválaljon?
2017. febr. 18. 18:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ne randinak csomagold be a dolgot, csak sima időtöltésnek.
2017. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De ígyse-úgyse jönne el....
2017. febr. 18. 18:32
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg kell győzni ;) A küldetés adott.
2017. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hogyan kéne megyőzni?
2017. febr. 18. 18:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Te ismered a lányt. Sokat beszélgetsz vele, és mikor alkalmasnak érzed a pillanatot, akkor elhívod. Sokáig csinálod előbb-utóbb belemegy. Kivéve ha a fejébe vette, hogy ő biztos nem.
2017. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én velem volt hasonló eset. 19L vagyok.

A fiúmmal szakítottam,mert egy gazember volt. Megcsalt engem. Utána megismertem egy fiút,akinek tudom,hogy bejöttem. Ő segített is nekem másképp látni a dolgokat,viszont mindig is inkább bátyám lett és legjobb fiúbarátom. Több semmi. Ő segített nekem. Nem tudtam rá másképp nézni.

Nem mondom,hogy ugyanez a helyzet a lánnyal is. De megtörténhet. A fiú mai napig a legjobb barátom,de nen lett köztünk soha semmi.

Nem tudom segítettem-e ez csak az én sztorim..

2017. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!