Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A 15-16éves lányok mért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-16éves lányok mért vannak elolvasva Jacob Sartórius és társaitól?

Figyelt kérdés
Mármint megvédeni nem tudnak titeket max egy másik szépségtől... 15éves fiú vagyok és nem azért írok mert én nem kellenék senkinek csak azért én nem 60kiló vagyok. :D(73)183cm
2017. febr. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hugom 11 és ő is, bár én szó szerint azt se tudom, hogy néz ki és mit csinál egyáltalán
2017. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

bajod?

Ha megtámad valaki és megsérülsz te meg a barátnőd ki a hibás a srác mert nem tudott megvédeni vagy az illető aki megtámadott oktalanul??

Pontosan, akkor meg mi a gondod? amúgy meg eléggé kisfiús az arca ha engem kérdezel, sőt túl kisfiús, szóval 15-16 éves lányok fix hogy nem olvadnak el tőle, elvagy tévedve, vagy neked bejön valaki aztán neki pont ez az illető tetszik és akkor már minden 15-16 éves lánynak rögtön ő tetszik, ez aztán a felfogás, Nobel díjat kérsz érte?

2017. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább nézz tükörbe mert tuti egy ronda élettelen pattanásos lány vagy aki gyakorin tölti az értéktelen idejét
2017. febr. 18. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem írtad, hogy kitől kérdezed így válaszoltam, kijelentem itt is, hogy fiú vagyok, de ha nem hiszed meglobálom előtted, ha ez kell.

A többi sem stimmelt amit mondtál, de majd talán egy szép napon. én nem küzdök pattanásokkal, nem vagyok túlsúlyos sem, átlagos a magasságom és helyesnek vallom magamat, maradjunk annyiban, hogy bőven van önbizalmam.

2017. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nektek most jó? Xd
2017. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nah ezért nem vannak odaérted a csajok :)
2017. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy telleg nem a 15-16 hanem inkabb 10-14
2017. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért vagyunk elolvadva tőle mert egy iszonyú cuki gyerek és akárki akármit mond szerintem ő egy jó ember.. és utálom mikor lenézik mivel marhára nem látjátok hogy ő miket csinál.. persze ez nem azt jelenti hogy én ismerem mert csak azt az arcát látom amit a közönség felé mutat de azzal teljes mértékben megvagyok elégedve. Már több mint 1 éve imádom a "férjemet".16/L
2017. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!