Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Csak szimplán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Csak szimplán halálvágyam van. Nem annyira komoly mint hangzik, de valaki adna egy értelmes tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe veszetül szerelmes vagyok. Szeretek mentalistásat játszani ezért tudom, hogy a lány kedvel. Pénteken elhívtam randira: -Szia X, nem akarsz moziba menni?

-Szia Y, mikor?

-Amikor akarod...

-Jó, akkor majd beszélünk. Ma írt, hogy csak barátként tekint rám, meg nem szeretne kapcsolatott, elege van. Azért van elege mert az exe nagyon csúnyán dobta. Mégis mit kéne csinálnom? Egyébként a legjobb barátnőjének elmondtam, hogy szeretem ezért remélem ki kotyogja majd. De mit kéne csinálnom mert nem akarok létezni nélküle, nem tudom elképzelni se....



2017. febr. 18. 21:24
 1/2 anonim válasza:
Ha az exe miatt van, akkor hagyj neki időt. Legyél vele figyelmes, majd megszeret :)
2017. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte próbálj csak jófej lenni vele szemben. Aztán majd úgyis szeretne egy kapcsolatot és akkor te leszel az első akire gondolni fog, ha szimpatikus vagy neki.
2017. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!