Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzem meg a fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a fiút hogy akar e járni? 13L

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha ezt így kellet ki írni akkor sehogy. Tudod, egy ha valakivel járni szeretnél akkor randira kell hívnod. A randit pedig úgy szokás, hogy: "Hé, nincs kedvem moziba menni?". Na szóval, ha ennyit nem tudsz, inkább ne legyen párkapcsolatod.
2017. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Gyermekem, a kérdésedből látszik mennyire éretlen vagy.

Ha ilyen értelmi szinten állsz sehogy.

L

2017. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Légyszi....rendes válaszokat!!Aki akar az segítsen mert nagyon fontos lenne!Nagyon Nagyon Köszönöm aki rendes választ ad nekem!!!Az ténleg nagyon normális ember !!! :-D
2017. febr. 20. 16:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Oké. Én vagyok az 1#-es kommentelő. Szóval, v. úgy tudatod vele, hogy elhívod randira.
2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Szóval te az alapján ítélsz valakit "normálisnak", hogy neked kislány válaszol-e?

Na ne röhögtess.

Plusz, kinek mi a normális.;)

Relatív szó.

1 évvel vagyok idősebb nálad, mégis mintha egy univerzum lenne köztünk.

Ne feledd, nem a korod miatt kislányoznak.

Hanem az életfelfogásod miatt.

L

2017. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Te még ne randizgass, mert gyerek vagy még, az írásodból is látszik.
2017. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Oké nyugodtan irjatok ilyeneket..ezen a világon csak ilyenek vannak !VICCES!!!!!! ;-)
2017. febr. 20. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia . Szeritnem ne így kérdezd tőle .. hanem hívd el valahova ott beszélgessetek . De szerintem ha tetszel neki meg tényleg szeretne ő is veled járni akkor neki kellene megkérdezni . Mert ez inkább az ő feladatuk vagy hogy mondjam . De ha minden képpen Te akarod akkor szerintem egy beszélgetés közben utalj finom erre az egész kapcsolatra meg ilyenek . És csak akkor kérdezd meg ha úgy gondolod járna veled mert az amúgy nagyon kínos szerintem ha nem akar . Meg szerintem inkább egy fiú fusson a lány után és ne fordítva . Remelem segítettem .
2017. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia,teccesz járunk?
2017. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Képzeld nem csalódtam!!!!Akar járni!!👍Köszi ucvsó előtti előtti!!!😁
2017. febr. 21. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!